Břízový noční stolek CORINA SN4 dvířka

Břízový noční stolek CORINA SN4 je nádherný masivní dřevěný noční stolek, který daruje interiérům ložnice neotřelý design.


Břízový noční stolek CORINA SN4 je vyrobený z masivního břízového dřeva a ošetřen voskem v barevné variantě (viz. vzorník).

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMSN4/BZO RDMSN4/D RDMSN4/O RDMSN4/E RDMSN4/M RDMSN4/K Zvolte variantu
4 090 Kč
Kategorie: Ložnice
Kód produktu: RDMSN4
Výška: 45 cm
Hloubka: 44 cm
Šířka: 44 cm
Dodací lhůta: RD 4 - 6 týdnů
Materiál: břízový masiv
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk

Břízový noční stolek CORINA SN4 s dvířky.


Břízový noční stolek CORINA SN4 je prvotřídně zpracovaný z jakostního břízového masívního dřeva, které vyniká svou ušlechtilosti a odolnosti. Díky těmto vlastnostem je noční stolek z břízového masívu nádherný a odolná vůči poškození.


Břízový noční stolek CORINA SN4 lze objednat v pravém anebo levém provedení. Uvádějte prosím Vámi zvolenou variantu do poznámky při objednávce. Na úvodní fotografii je noční stolek v levém provedení.


Břízový noční stolek CORINA SN4 nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je díky moření krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na moření je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, se zárukou poctivé řemeslnické práce.


Břízový noční stolek CORINA SN4 je součástí luxusní kolekce nábytku z břízového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. A Vy si ho můžete také dopřát.


Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků!


Ošetřování a údržba:  • nábytek je vyroben z masívu - břízy (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky

  • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z břízové dýhy tl.5mm

  • nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem

  • odlišnosti v odstínech - suky, praskliny a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva

  • nábytek je nutno chránit před vlhkostí a vodou (doporučená hodnota relativní vlhkosti vzduchu v místnosti je 60% +- 5% a teploty 22°C +- 4°C)

  • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)

  • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch

  • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)

  • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost

  • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu
  


 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: