Rustikální stolek SWEET HOME NAK15

Rustikální stolek SWEET HOME NAK15 se podřídí jakémukoliv Vašemu přání. Ať už ho využijete jako noční stolek, příruční stolek, stolek na kytku či stolek do předsíně, bude vždycky dokonalým exemplářem Vašeho interiéru.

Rustikální stolek SWEET HOME je vyroben z masivního borového dřeva a ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou. Horní hnědá deska může být ošetřena voskem anebo lakem.

Inspirujte se v naši sekci REALIZACE.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: DPWNAK15/BBZL DPWNAK15/BBZV DPWNAK15/B DPWNAK15/BDKL DPWNAK15/BDKV DPWNAK15/BTDV DPWNAK15/BKL DPWNAK15/BKV DPWNAK15/BORL DPWNAK15/BORV DPWNAK15/BHL DPWNAK15/BHV DPWNAK15/BTDL Zvolte variantu
2 604 Kč
Kategorie: Kolekce SWEET HOME
Kód produktu: DPWNAK15
Výška: 60cm
Hloubka: 40 cm
Šířka: 50 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Rustikální stolek SWEET HOME  NAK15
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Rustikální stolek SWEET HOME NAK 15 z masivní borovice.

Rustikální stolek SWEET HOME je vyroben z borovicového masivního dřeva. Stolek z masivu je ošetřena pouze bílou vodou ředitelnou barvou, anebo ve dvoubarevné kombinaci (viz. vzorník). Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky a police. Pro snazší údržbu doporučujeme objednat  nábytek s vrchní hnědou deskou v lakované verzi. Rozměr šuplíků: šířka: 30 cm, výška: 12 cm, hloubka: 33 cm.

Rustikální stolek SWEET HOME nabízí policí a šuplík, vše doplněno o stylové úchyty.

Rustikální stolek SWEET HOME můžete využít jako noční stolek, příruční stolek, stojan na kytku, taburet či stolek do předsíně. Jeho zadní část je pohledová, tudíž není problém ho umístit do prostoru.

Rustikální komoda SWEET HOME z kolekce SWEET HOME osloví ty, kteří mají rádi venkovský styl bydlení. Romantický nábytek v kombinaci bílé a hnědé barvy dává nezapomenutelnou atmosféru starých časů a rovněž nádech francouzského venkova Provence.  Rustikální design nábytku podtrhují klasické linie a stylové kování.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Nábytek SWEET HOME je celý vyroben z  100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný půvab a jedinečnost.  

Obdobou kolekce SWEET HOME  je voskovaný nábytek z rustikální kolekce MEXICANA, který potěší všechny milovníky španělského venkova.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - za příplatek (cena na dotaz).

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: