Rustikální postel Sweet Home ACC3 120x200cm

Postel SWEET HOME 120x200 cm je nádherná masivní dřevěná postel, ve které budete usínat se sladkým úsměvem na tváři. Postel SWEET HOME je vyrobena z borovicového dřeva a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou.

Postel Sweet Home ACC3 je součástí kolekce SWEET HOME, která chytne za srdce všechny, kteří dávají přednost přírodním materiálům.

Inspirujte se v sekci REALIZACE.

DPW 6 - 8 týdnů
Kód: DPWACC3/120B
11 739 Kč
Kategorie: Postele 120x200
Hmotnost: 55 kg
Kód produktu: DPWACC3120/BH
Výška: 92 cm
Délka: 218 cm
Materiál: borovicový masív
Výška k roštu: 33 cm

Bílá postel SWEET HOME ACC3 120x200 cm v rustikálním stylu

Bílá postel z masívu SWEET HOME ACC 1 je masivní postel vyrobena z borovicového masivního dřeva v rustikálním stylu. Postel z masivu je ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Součástí této postele je rošt. Postel je dodávaná spolu s roštem, který je k této posteli ZDARMAMatrace není součástí, můžete si však u nás vybrat z naši nabídky kvalitních matraci, ušitou na míru přímo Vám.

Rustikální postel SWEET HOME z kolekce Sweet Home osloví ty, kteří mají rádi venkov a vesnický styl. Venkovský styl v kombinaci bílé a hnědé barvy přináší nezapomenutelnou atmosféru starých časů. Rustikální design podtrhují klasické  linie, ozdobné  kování po  stranách,  úchytky i barevné provedení v bílém a v hnědém vosku. Tento nábytek můžete doplnit i dalšími výrobky z kolekce Sweet Home a vytvořit si tak stylové bydlení. 

Rustikální postel SWEET HOME z kolekce SWEET HOME osloví ty, kteří mají rádi venkovský styl bydlení. Romantický nábytek v kombinaci bílé a hnědé barvy dává nezapomenutelnou atmosféru starých časů a rovněž nádech francouzského venkova Provence.  Rustikální design nábytku podtrhují klasické linie a stylové kování.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Nábytek SWEET HOME je celý vyroben z  100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný půvab a jedinečnost.  

Obdobou kolekce SWEET HOME  je voskovaný nábytek z rustikální kolekce MEXICANA, který potěší všechny milovníky španělského venkova.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - za příplatek (cena na dotaz).

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: