Rustikální konferenční stolek CORDOBA MES06


Konferenční stolek CORDOBA MES 06 je jednoduchý a velmi vkusný konferenční stolek vyrobený z masivního borovicového dřeva.

Masivní rustikální konferenční stolek se perfektně hodí do každého interiéru domácnosti, především však bude ideální volbou pro Vaše obývací pokoje.

Borovicové dřevo dodá Vaším interiérům teplé tony a originální styl.

Provedení
Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUMES06A/TV AZUMES06A/BZV AZUMES06A/HV AZUMES06A/SV AZUMES06B/TV AZUMES06B/BZV AZUMES06B/HV AZUMES06B/SV Zvolte variantu
6 190 Kč
Kategorie: Konferenční a TV stolky CORDOBA
Kód produktu: AZUMES06A/B
Výška: 52 cm
Hloubka: 75 cm
Šířka: 75 cm
Dodací lhůta: AZ 6 - 8 týdnů
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk

Rustikální konferenční stolek CORDOBA MES 06

Konferenční stolek CORDOBA je reprezentativní a velmi luxusní stolek, který Vás dokáže zaujmout nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením, který oceníte především v interiéru obývacího pokoje.

Konferenční stolek je možné vyrobit ve dvou provedeních:  

TYP A: s policí

TYP B: bez police

Konferenční stolek CORDOBA je vyroben z borovicového masivu vysoké kvality. Konferenční stolek má tloušťku nohou 8 cm x 8 cm. Stolek disponuje polici. 

Konferenční stolek CORDOBA je to pravé ořechové pro všechny, kteří hledají typicky rustikální nábytek, španělský nábytek či mexický nábytek za příznivou cenu. 

Nábytek CORDOBA si zachovává svoje linie a charakter s odkazem na styl, dokonalý design a kvalitní provedení. Jedná se o voskovaný nábytek, který má velmi blízko k přírodě, proto ho ocení všichni, kteří hledají pro svůj domov nábytek, který je vyroben z čistě přírodních produktů, které nepředstavují pro nás i naše okolí, žádná zdravotní rizika. Kování i panty jsou pro dosažení efektivního vzhledu, účelné zkorodované.

 

Nábytek CORDOBA je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda skříní a komod jsou vyrobeny z přírodní dýhy. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: