Pc stůl z masívu Sweet Home BIR15 se šuplíkem


Psací stůl Sweet Home BIR15 z kolekce Sweet Home je originální rustikální nábytek ve venkovském stylu.

Rustikální psací stůl SWEET HOME  je vyroben z borovice a ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou. Hnědé plochy mohou být ošetřeny voskem anebo lakem.

Tento venkovský nábytek v bílé barvě přinese vašemu domovu pohodu a romantickou atmosféru.

Inspirujte se v naši sekci REALIZACE.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: DPWBIR15S2/BBZL DPWBIR15S2/BBZV DPWBIR15S2/B DPWBIR15S2/BDKL DPWBIR15S2/BDKV DPWBIR15S2/BTDV DPWBIR15S2/BKL DPWBIR15S2/BKV DPWBIR15S2/BORL DPWBIR15S2/BORV DPWBIR15S2/BSHL DPWBIR15S2/BSHV DPWBIR15S2/BTDL Zvolte variantu
9 555 Kč
Kategorie: Kolekce SWEET HOME
Kód produktu: DPWBIR15S2/BH
Výška: 76 cm
Hloubka: 60 cm
Šířka: 105 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
bir14 suplík bily
Výroba na míru
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Bílý psací stůl SWEET HOME BIR15 se šuplíkem.

Psací stůl SWEET HOME je masivní stůl, vyrobený z borovicového masivního dřeva a je vyroben z borovice a ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou. Hnědé plochy mohou být ošetřeny voskem anebo lakem. Pro snazší údržbu doporučujeme objednat  nábytek s vrchní hnědou deskou v lakované verzi.

Boční desky i boky šuplíků jsou vyrobeny z 2 cm masívu. Z masivu jsou rovněž vyrobeny i drážky na pojezdy a vrchní 3 cm vysoká deska pracovního stolu. Spodní sokl (3 cm) je po celém obvodu stolu, tudíž i mezi skříňkami v zadní části.

Psací stůl SWEET HOME disponuje četností úložných prostor. Stůl nabízí policovou skříňku s dvířky (v. 49,5 – š. 32,5 cm) s ozdobným frézováním a masivní šuplík na pojezdech. Dvířka i šuplíky vlastní ozdobné frézování, díky němuž stůl získává rustikální charakter a romantickou podobu. Oceníte rovněž praktický výsuv na klávesnici Vašeho počítače.

Rustikální police SWEET HOME z kolekce SWEET HOME osloví ty, kteří mají rádi venkovský styl bydlení. Romantický nábytek v kombinaci bílé a hnědé barvy dává nezapomenutelnou atmosféru starých časů a rovněž nádech francouzského venkova Provence.  Rustikální design nábytku podtrhují klasické linie a stylové kování.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Nábytek SWEET HOME je celý vyroben z  100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný půvab a jedinečnost.  

Obdobou kolekce SWEET HOME  je voskovaný nábytek z rustikální kolekce MEXICANA, který potěší všechny milovníky španělského venkova.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - za příplatek (cena na dotaz).

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: