Pc stůl z masívu Sweet Home BIR15 s výsuvem


Psací stůl Sweet Home BIR15 z kolekce Sweet Home je originální rustikální nábytek ve venkovském stylu.

Rustikální psací stůl SWEET HOME  je vyroben z borovice a ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou. Hnědé plochy mohou být ošetřeny voskem anebo lakem.

Tento venkovský nábytek v bílé barvě přinese vašemu domovu pohodu a romantickou atmosféru.

Inspirujte se v naši sekci REALIZACE.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: DPWBIR15V/BBZL DPWBIR15V/BBZV DPWBIR15V/B DPWBIR15V/BDKL DPWBIR15V/BDKV DPWBIR15V/BTDV DPWBIR15V/BKL DPWBIR15V/BKV DPWBIR15V/BORL DPWBIR15V/BORV DPWBIR15V/BSHL DPWBIR15V/BSHV DPWBIR15V/BTDL Zvolte variantu
9 177 Kč
Kategorie: Kolekce SWEET HOME
Kód produktu: DPWBIR15V/BH
Výška: 76 cm
Hloubka: 60 cm
Šířka: 105 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Pc stůl z masívu Sweet Home BIR15 (Barevné provedení Bílá - ořech lak)
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Bílý psací stůl SWEET HOME BIR15 s výsuvem na klávesnici

Psací stůl SWEET HOME je masivní stůl, vyrobený z borovicového masivního dřeva a je vyroben z borovice a ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou. Hnědé plochy mohou být ošetřeny voskem anebo lakem. Pro snazší údržbu doporučujeme objednat  nábytek s vrchní hnědou deskou v lakované verzi.

Boční desky i boky šuplíků jsou vyrobeny z 2 cm masívu. Z masivu jsou rovněž vyrobeny i drážky na pojezdy a vrchní 3 cm vysoká deska pracovního stolu. Spodní sokl (3 cm) je po celém obvodu stolu, tudíž i mezi skříňkami v zadní části.

Psací stůl SWEET HOME disponuje četností úložných prostor. Stůl nabízí policovou skříňku s dvířky (v. 49,5 – š. 32,5 cm) s ozdobným frézováním a masivní šuplík na pojezdech. Dvířka i šuplíky vlastní ozdobné frézování, díky němuž stůl získává rustikální charakter a romantickou podobu. Oceníte rovněž praktický výsuv na klávesnici Vašeho počítače.

Rustikální police SWEET HOME z kolekce SWEET HOME osloví ty, kteří mají rádi venkovský styl bydlení. Romantický nábytek v kombinaci bílé a hnědé barvy dává nezapomenutelnou atmosféru starých časů a rovněž nádech francouzského venkova Provence.  Rustikální design nábytku podtrhují klasické linie a stylové kování.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Nábytek SWEET HOME je celý vyroben z  100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný půvab a jedinečnost.  

Obdobou kolekce SWEET HOME  je voskovaný nábytek z rustikální kolekce MEXICANA, který potěší všechny milovníky španělského venkova.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - za příplatek (cena na dotaz).

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: