Židle MONTY čalouněná ve skandinávském stylu

Nestačí, aby se nám na židli jen dobře sedělo, musí taktéž dobře vypadat. Krásná židle obohatí každý interiér, zejména je nezbytnou součásti kuchyně nebo jídelny, ale stylovým doplňkem může být také v dětském pokoji či pracovně. Židle by měla mít ty správné proporce, aby byla pohodlná. Při výběru hraje roli tvar a materiál, rozměr, a hlavně pohodlí. Takové parametry může splňovat čalouněná židle MONTY, která je součásti skandinávské kolekce. 

Židle MONTY je elegantní a krásná židle, která zajistí značný komfort sezení díky měkkému čalouněnému sedáku a jemně tvarované opěrce. Kombinace masivního dřeva a kvalitní potahové látky zajistí velmi moderní provedení židle. Masivní dřevo je v barvě bělený dub a látka v barvě khaki. Výška této židle je 77 cm a šířka 48 cm. Židle MONTY zaručeně splní Vaše očekávání, co se týče pohodlného sezení a zmodernizovaného interiéru. 

Pokud se Vám zalíbila židle MONTY, určitě oceníte i další kousky ze sekce Skandinávský nábytek. K židli se bude skvělé hodit jídelní stůl MONTY, čímž si vykouzlíte krásný moderní jídelní set. Jídelna je zřídka řešena jako oddělená místnost, častokrát bývá spojená s obývací a kuchyňskou částí v jeden celek. Proto je velmi důležité, aby se nábytek v těchto prostorech navzájem nerušil, ale k sobě stylově zapadl. Jídelní židle tak má ladit nejen tvarem, ale i barevně.

Věříme, že se Vám nábytek MONTY líbí :-)