Nábytek z kolekce VILLAGE

Venkov, to je naprostá romantika a nostalgie. Takový styl je útulný, a útulnosti dosáhneme prostřednictvím nábytku a také doplňků, mezi které patří polštářky, hrníčky záclony, závěsy, ubrusy a plédy. Prostě to co nás doma obklopuje, v nás vyvolává emoce. Je to něco, co dává bydlení tu správnou atmosféru. Můžou to být také vzpomínky na prázdniny u babičky, nebo jen obyčejná nostalgie, ale venkov pořád žije! A to i ve městě. Pokud chcete, aby Váš byt vzbuzoval přesně tyto dojmy, poradíme, jak si zařídit bydlení v tomto duchu.

Design typický pro venkovský či selský nábytek přináší nová kolekce VILLAGE. Venkovský styl kolekce VILLAGE si rozumí se dřevem, žádný velký lesk a neonové barvy. Nábytek zdobí jemné vzory nebo decentní vyřezávání a obecně tento styl ovládají světlé něžné tóny. Působí dojmem, jako by jej už někdo používal, prostě má duši, jak zmiňují často designéři. Tato kolekce nábytku není vyzývavá, je útulná, vyrobena z masivní borovice a dřevo je ošetřeno voskem.

V naší nabídce najdete stůl z masivu VILLAGE, komoda z masivu VILLAGE, truhla z masivu VILLAGE, lavice z masivu VILLAGE, židle z masivu VILLAGE, barová židle z masivu VILLAGE, konferenční stolek z masivu VILLAGE, stojan na kytku VILLAGEpolice VILLAGE.

Mírumilovnou atmosféru venkova navodíte doma dobře zvoleným nábytkem. Do kuchyně se skvělé budou hodit židle, lavice a stůl, což tvoří ideální kuchyňský set ve venkovském stylu. Stůl z masivu VILLAGE je ošetřen běleným voskem, vrchní deska je v barvě světle hnědá medová. Lavice a židle z masivu VILLAGE jsou ošetřeny běleným voskem, sedací část je ve vosku světle hnědá medová. Zajímavým doplňkem do vaší kuchyně může být barová židle z masivu VILLAGE.


Komoda nebo truhla z masivu VILLAGE je univerzální nábytek, který lze umístit jak do ložnice, obývacího pokoje tak do kuchyně, pracovny, haly nebo dětského pokoje. Nabízí šuplíky pro založení drobných věcí, prádla, hraček, knih, učebnic nebo čehokoli jiného. Čela zásuvek komody zdobí úchyty a truhla je opatřena stylovým kováním.

Teplo domova pomůže dotvořit originální police VILLAGE nebo třeba krásný stojan na kytku VILLAGE. Police je ve tvaru stromu, čímž dokáže zaujmout na první pohled. 

Kolekce VILLAGE, typicky pro venkovský, selský či skandinávský nábytek nabízí originální kousky, se kterými lze zařídit interiér svého domova opravdu hřejivým a romantickým stylem. 

Věříme, že se Vám kolekce VILLAGE zalíbí :-)