WHITE HOME - provensálský nábytek s francouzským šarmem a jemností

Protože víme, že jste si oblíbili provensálský styl, přinášíme na naše stránky bílý provensálský  nábytek WHITE HOME s prvky rustikálního stylu, který Vás přenese právě do romantického prostředí francouzského venkova Provence. Kolekce WHITE HOME je stvořena pro ty, kteří milují rustikální nábytek ve světlých barvách, jenž dokáže projasnit jakýkoliv interiér domova, chaty i chalupy. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou Provensálského nábytku, který svůj francouzský šarm a jemnost může rozbalit i ve Vašich interiérech!

 

Kolekce WHITE HOME prezentuje bílý rustikální nábytek, vztahující se k idylickému dětství a k době strávené s babičkou či dědečkem na venkově. Při jejím zrodu stála vášeň pro dřevo, přírodu a přírodní materiály. Celá kolekce je vyrobena z jakostního borového dřeva, jen záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Díky speciálnímu výrobnímu procesu se nábytek WHITE HOME vyznačuje hladkou strukturou při zachování přirozené kresby dřeva. O ošetření nábytku je postaráno nanesením přírodního vosku, díky kterému tento nábytek vyniká jedinečným designem.

vit107-1

Voskovaný dřevěný nábytek se stává stále více módní mezi opravdovými milovníky dřeva. Voskovaný nábytek má krásný a sametový lesk, jenž koluje na rozhraní matného a lakovaného povrchu. Díky voskovanému povrchu se nemusíte bát otisků prstů, které mohou zkazit celkový dojem i v dokonale zařízeném interiéru, neboť je velmi snadné udržet tento nábytek v dokonalé čistotě. Vosk navíc chrání nábytek proti vlhkosti, teplotám a drobnému mechanickému poškození. Bělené povrchy dodávají interiéru moderní charakter a neomezené limity Vaši fantazii při výběru vhodných doplňků do interiérů. Vintage design tomuto nábytku dodávají stylové kovové panty a kování v černé barvě, a patina, která nábytku přidává pár let života navíc, čili ho účelně postařuje. A kouzlo let nedávno minulých tak ožívá!

cos05-3 

Dřevěný nábytek má řadu výhod. Mezi ně patří jeho krása, která dodává eleganci a rustikální kouzlo jakémukoli interiéru. Dále se dřevěný nábytek vyznačuje dlouhou životností, neboť jednou z výhod dřeva je jeho přirozené stárnutí. Stopy, jako jsou škrábance atd. mohou nábytek vyzdvihnout a přidat mu na stylovosti. Zatřetí, je určitě fakt, že masivní dřevěný nábytek je rozhodně stabilnější než nábytek vyrobený z jiných materiálů. Díky správné údržbě může dřevěný nábytek přežívat v rodině po celé generace.

 com-2            

Pokud je tedy Vaši vizí interiér v rustikálním stylu, v provensálském stylu či ve stylu vintage nakoukněte do naši nové kolekce WHITE HOME kde nabízíme komody a truhly WHITE HOME, knihovny a skříně WHITE HOME, psací stoly WHITE HOME, vitríny a kredence WHITE HOME, stoly, židle a lavice WHITE HOME, postele a noční stolky WHITE HOME, konferenční a TV stolky WHITE HOME a police a zrcadla WHITE HOME.

TOL01-3 

Jsme přesvědčení, že přítomnost nábytku WHITE HOME daruje Vašim interiérům jedinečnou atmosféru, která naplní každý domov teplem a harmonií. Věříme rovněž, že Vám bude nábytek WHITE HOME sloužit řadu let a jeho design bude zrát spolu s proudem času a získá tak na výjimečnosti a ušlechtilosti.