Nábytek NATURA – pro všechny, kteří milují venkov

Nábytek NATURA – a příroda příjde k Vám............

Nábytek NATURA přináší svěží vůní venkova a vesnického prostředí, a závan vzpomínek na prázdniny strávené u babičky a dědečka v chaloupce na vsi. Idylické dětství doprovázené vůni čerstvě pokosené trávy, právě upečeného švestkového koláče či jablkového moštu. Proto se není třeba divit tomu, že se nábytek v selském pojetí znovu vrací do našich domovů. Jeho rustikální design jste si zamilovali právě tak, jako pocit prvního kousnutí do ještě sluncem zahřátého jablka. Tak tedy vítejte na poklidném venkově!

 

Selský či chcete-li chalupářský nábytek z kolekce NATURA, se vyznačuje stylovými rustikálními liniemi a designem, který nás dokáže navodit pocit stylové vesnické světnice. Rustikální nábytek zkrášluje nejen prostorné domy, ale i menší byty. Jeho přítomnost přináší jedinečnou atmosféru, která dokáže každý interiér naplnit teplem a harmonií.

Nábytek NATURA je vyroben z kvalitního borovicového dřeva. Borové dřevo je velmi oblíbeno pro svoji jedinečnou a neopakovatelnou kresbu, díky které je každý kus nábytku originálem. Dřevo je kvalitní přírodní materiál, který nemá žádný negativní dopad na naše zdraví, a dřevěný nábytek je vyhledávaný i lidmi, kteří trpí alergiemi. Co je přirozené a ekologické, je nejvhodnější pro nás i naše blízké.

 

 

Charakteristickými znaky, kterými se tento nábytek prezentuje, jsou kovové panty a kování ve zlatavé barvě se stopami času, a mřížkovaný design působící vzdušně a netradičně. Rustikální nábytek v této netradiční podobě určitě sluší všem interiérům. Nábytek je ošetřen voskem na bázi vosku včelího. A jakéže jsou přednosti voskovaného nábytku?

Voskovaný nábytek dává interiérům jedinečnou a teplou atmosféru. Použitý vosk umožňuje zachovat přirozenou strukturu dřeva. Díky tomu vidíme a cítíme pod prsty přirozenou strukturu dřeva. Voskovaný nábytek jste si oblíbili pro jeho jedinečný a neopakovatelný design, kterým chcete zvýraznit interiéry domovů, chalupy i chaty, restaurací, hotelů i penzionů.

Pokud máte rádi bydlení v selském stylu, nakoukněte do naší nové kolekce NATURA a dejte svým interiérům design, po kterém jste vždy snili.

Mějte krásný den.

Váš Nábytek v kostce.