Kolekce WESTERN - nábytek s duší

Western nábytek je charakteristický svými tvary, které ve vás podnítí snít o krajině a vzdálených končinách. Mísí se v něm duch kolonializmu, venkova a historie. Je původní a kořeněný zemí a krajinou. Dýchne na nás současně starodávná i moderní doba. Můžete si být jistí, že ve vás zanechá stopu. Je totiž ojedinělý a současně zdomácnělý. A splní přesně vaše očekávání. Působí totiž velmi příjemně a útulně. Naplní váš domov rodinnou pohodou a neopakovatelnou atmosférou. I když působí masivně má velmi zajímavě řešené detaily, které ho zušlechťují.

Každý jsme jiný a ne každému se líbí klasické vybavení bytu. V dnešní době je velký výběr kvalitního dřevěného nábytku za přijatelné ceny, a proto si můžeme dovolit experimentovat a být originální. V této uspěchané době je příjemné se vrátit do útulného bytu s nábytkem, který vám navodí nejen pocit bezpečí a stability, ale přinese i romantiku a volnost. Na WESTERN NÁBYTKU vás zaujme i kouzelná vůně dřeva, perfektně tvarované linie, teplé barvy i svědomitá a profesionální práce, které jsou typické pro tento styl nábytku.

V nábytku v kostce vám rádi nabídneme nábytek ve westernu stylu. Tato řada nábytku vás uchvátí starými časy, precizním zpracováním masivního dřeva a zejména kvalitně vykreslenými detaily individuálních částí nábytku, což je nejpatrnější zvláště u nohou. Vybírat můžete JÍDELNÍ ŽIDLE WESTERN 15, které vás okouzlí svým dojmem bytelnosti a jakostním polstrováním, stejně je tomu i u RETRO TABURETU WESTERN 16 nebo RETRO LAVICE WESTERN 17. V nabídce máme i RETRO JÍDELNÍ STŮL 01, na kterém můžete s přehledem pohostit všechny své přátelé. RETRO VITRÍNA WESTERN 10 je dvoudvéřová, ale naleznete zde i RETRO VITRÍNU WESTERN 11 jednodvéřová, spolu s RETRO KNIHOVNU WESTERN 12 a RETRO KOMODU WESTERN 02 pak v jakémkoliv interiéru vytvoří vhodnou atmosféru. Nezapomeňme ani na RETRO STŮL WESTERN 20, kterému je nejlépe u zdi a spolu s RETRO ZRCADLEM WESTERN 22, jej můžete využít třeba i jako kosmetický stolek. Život na zámku už není jenom snem, uskutečněte si ho prostřednictvím masivního kolekce WESTERN. Nábytek WESTERN je totiž nábytek s duší…