Vysoká barová židle SWEET HOME

Pokud máte pocit, že nábytku z masivního dřeva už zvoní umíráček, opak je skutečností. Dřevěný nábytek totiž neztratil svoji eleganci a ještě pořád udává styl a směr. Potěšení z tohoto nábytku nalézá stále větší počet našich klientů, tudíž máme snahu náš sortiment stále obohacovat o nové a nové exempláře, a především takové, u kterých jsme si téměř jisti, že Vás dokáží zaujmout.

Novotou v našem e-shopu je, jak již nadpis sám naznačuje, rustikální barová židle, která dorazila do příbuzenstva s názvem SWEET HOME. Barovky, jak lze zkráceně tuto nazvat, tento šmrncovní nábytek, se skvěle hodí do interiérů, které vlastní kuchyňské ostrůvky či barové pulty. V těchto prostorách dřevěné barovky znamenitě vyniknou a navíc mají i svou praktickou stránku. V případě, že Vás přijdou navštívit přátele, nemusejí sedět daleko od Vaší pracovní plochy, a určitě velmi rádi příjmou místo právě na masivní barové židli. A Vy určitě oceníte, když budete hostům připravovat občerstvení či kávu, jejich blízkost a to, že s nimi můžete při zmiňovaných činnostech komunikovat.

   

Barová židle SWEET HOME je určitě exemplář číslo jedna, v kategorii masivních barových židlí. Sudičky ji vnukli do vínku stabilitu, dlouhověkost a ladnost. Je vyrobena z masivního borovicového dřeva, se závěrečnou úpravou přírodních vosků. Tyto přírodní vosky dokáži podškrtnout přirozenou strukturu dřeva. Nemají snahu ji překrývat, tak, jako třeba barvy. Struktura borovicového dřeva je patrná na pohled i na dotek. Opravdová spanilost.

Nechte se proto navnadit a pusťte si do svých domovů styl a šmrnc, který Vám tato vysoká dlouhonohá slečna dozajista přinese. A spolu se svými sourozenci z početné rodiny zvané SWEET HOME, se Vám budou snažit do puntíku splnit vaše sny o vysněném domově.

Tak ať se Vám líbí.