DEJA nábytek

Těžko by jste hledali nábytek, který bude po všech stránkách splňovat představy o klasičnosti, jednoduchosti a nezaměnitelné kráse jako právě dřevěný nábytek z řady DEJA. Tento nábytek je opravdu nadčasový. Snoubí v sobě klasiku, modernost, vůni dálek, ale i krásu starých časů.

Zároveň nesmíme opomíjet ani ekologické výhody, které v sobě nábytek kolekce DEJA, ale samozřejmě i všechny ostatní řady našeho nábytku, nabízí. Připomeňme ve zkratce „pouze“ to, že u dřevěného nábytku, při správném ošetření, nehrozí žádné negativní dopady na naše zdraví, jak tomu je u nábytku, který je zpracováván pomocí formaldehydů, laků, lepidel a jiných pojidel, která se používají u dřevotřískového nábytku. Není asi třeba zdůrazňovat, že tyto látky působí jako rakovinotvorné karcinogeny, dále mutageny, které vyvolávají mimo jiné alergické reakce a jsou příčinou mnoha chronických onemocnění. Tyto látky se dostávají do okolí ještě dlouhá léta po umístění nábytku v interiéru. A přiznejme si, že zdraví nás všech, nejen našich dětí, by mělo být vždy na prvním místě.

Dále nesmíme zapomenout na nespornou výhodu dlouhověkosti dřevěného nábytku. Nábytek z masivu totiž „přežívá“ v interiérech nespočetně delší roky než nábytek dřevotřískový. Navíc nábytek z masivu nepodléhá neustále se měnícím modním trendům, jak je tomu u nábytku z dřevotřísky. Proč je tomu tak? Nábytek z přírodního dřeva je totiž moderní vždy, stejně jako příroda kolem nás a samozřejmě ani nábytek z řady DEJA není vyjimkou.

Náš dřevěný nábytek se těší veliké popularitě, a to je důkazem, že dřevo je tím nejlepším materiálem k výrobě kvalitního nábytku. Podíváme-li se kolem sebe doma, u přátel, v kancelářích, ale i v restauracích zjistíme, že převážná část nábytku je vyrobena právě ze dřevěného masivu. Velikým úspěchem u našich zákazníků se může pochlubit také nábytek řady DEJA, který je oblíbený nejen díky své jednoduchosti a široké nabídce, ale také kvalitě zpracování. Ve své nabídce má DEJA velké množství různých typů komod a stolků, vitrín, skříní, postelí, ale i kuchyníKolekcí DEJA s přehledem vybavíte obývací pokoj, ložnici, kuchyň, dětský pokoj, předsíň prostě celý dům. Zkrátka nepřijde ani vybavení hotelů, restaurací, kanceláří či jiných nejen komerčně používaných interiérů. A to vše za vynikající ceny.

Výrobky řady DEJA jsou vyrobeny převážně z borovicového dřeva. A proč zrovna nábytek z borovicového masivu? Borovice vás totiž ohromí svou neobyčejnou, velmi originální a propracovanou kresbou. Je to dřevo odolné a ohebné. Vypadá autenticky a zároveň jedinečně. Charakteristická kresba i stavba borového masivu umocňuje jedinečný vzhled nábytku. Díky značnému obsahu pryskyřic, po dlouhou dobu provoní jakýkoliv interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi přívětivě i nenuceně, a opravdu svádí k dotyku.

Tak nahlédněte do NÁBYTKU V KOSTCE a pokochejte se nábytkem, který předčí vaše očekávání...