Skandinávský nábytek z masivu, kolekce OSLO

Skandinávie v sobě uschovává kulturní, historickou a etno-lingvistickou oblast v severní Evropě, která má pod svými křídly dánské, švédské a finské království. Na této severské půdě začal už v 50 letech minulého století vznikat tzv. Skandinávský styl bydlení, který si dokázal najít svůj vlastní osobitý směr, jenž se velmi odlišoval od ostatních evropských stylů. Jednoduchý design, lehkost a minimalistické tvary, které boří mýty o tom, že krásný a funkční nábytek si mohou dovolit jen lidé s vyšších vrstev. Skandinávský nábytek je jednoduše cenově dostupný pro každého. Jedinečný design typický pro Skandinávii a Skandinávský nábytek dobyl a ještě stále dobývá srdce i duši všech světových designerů a interiérových nadšenců. A není se čemu divit, vždyť malebná zákoutí severní Evropy a křehká severská příroda jsou prostě jedna velká pohádka.

Skandinávský nábytek na nožičkách z masivní borovice z kolekce OSLO nabízí pro Vaše moderní interiéry skříně OSLO, vitríny OSLO, knihovny OSLO a komody OSLO, které byly inspirovány severským stylem bydlení. Skandinávský styl bydlení se vyznačuje nadčasovým designem, funkčností, vzdušností, útulností, přírodními materiály a světlými odstíny barev. Jak již název prozrazuje, tento interiérový styl pochází z drsné Skandinávie. Zimní dny jsou zde velice krátké, studené a temné. V nejsevernějších oblastech se Slunce vůbec nezvedne nad obzor. Díky těmto ne příliš příznivým klimatickým podmínkám si seveřané zakládají na útulném, a zároveň praktickém bydlení. Ve svých domovech totiž tráví spoustu času během dlouhých zimních měsíců.

Nábytek z kolekce OSLO je vyroben z masivního borovicového dřeva, které je natřeno bílou barvou. Použití přírodních materiálů v interiéru je pro Skandinávce naprosto zásadní, jelikož si zakládají na souznění s přírodou. Světlé barvy dodávají interiéru čistotu, jednoduchost a eleganci. Čistý skandinávský tvar začarovaný do nábytku OSLO.

Skandinávie je chladná, nepřístupná země, ale pokud jde o design interiéru, vládne zde teplo a útulnost. Jednoduché, minimalistické tvary, velmi vysoké 20 cm nožky, na kterých nábytek stojí a nejmódnější bílá barva, stavějí tento nábytek do světel stylového a nadčasového nábytku

Pusťte proto skandinávský styl do svého bydlení a hned si jej zamilujete.