Rustikální nábytek CORDOBA.

Rustikální nábytek CORDOBA - neboť, nejen vášně jsou cesty srdce.

Rustikální dřevěný nábytek je snem každého moderního interiéru. Má své kouzlo, které je naprosto jedinečné a nezapomenutelné. Jeho teplé tony, dokáží i dříve studený interiér zútulnit, provonět a příjemně zahřát. Není tedy divu, že nábytek ze dřeva je dokonalým předpokladem pro každý originální a moderně zařízený interiér. A právě dnes Vám chceme představit nábytek, jehož předností jsou právě originalita, kvalitní provedení a dokonalý design. Nábytek, který je vyroben s vášní a láskou ke dřevu, a který díky svému nezkrotnému temperamentu určitě vynikne v jakémkoliv interiéru Vašeho domova.

Představuje rustikální NÁBYTEK CORDOBA.

Co se vlastně skrývá pod pojmem rustikální nábytek? Toto slovo pochází z francouzského „rustique“ a můžeme ho přeložit jako „selský či venkovský“. A přesně takový to design má nábytek CORDOBA. Dokáže vyvolat zdání romanticky laděného venkova a při pohledu na něj se jakoby vrátíte v čase. Přesto však má svoje osobité kouzlo, které ani s přibývajícími léty nikdy nevyprchá, jeho dokonalé křivky nikdy neomrzí. Bude prostě stále IN. Navíc kuchyně, jídelna, obývací pokoj, předsíň či pokoj pro hosty vybavený rustikálním nábytkem, vypadá velmi srdečně a pohostinně. Tento nábytek zkrátka dokáže vytvořit teplo rodinného krbu a interiéry pokojů příjemně zútulnit.

Nábytek CORDOBA je vyroben z masivního borovicového dřeva, které svou vůní přinese do každého interiéru kousíček přírody, jen zád a komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Jedná se o kvalitní voskovaný nábytek, který má velmi blízko k přírodě, tudíž ho ocení všichni, kteří hledají pro svůj domov nábytek, který je vyroben z čistě přírodních produktů, které nepředstavují pro nás i naše okolí, žádná zdravotní rizika.

Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásný a hedvábně jemný. Přírodní vosky se používají ke konzervaci dřeva již od středověku a snad každý ví, že mají příznivé účinky na dřevo i samotný dřevěný nábytek. Vosk rovněž nemá tendenci překrývat přirozenou strukturu dřeva, jak to bývá u barev. Ba naopak. Vosk dokáže originální dřevitou kresbu nábytku ještě více vyzdvihnout a dovést tak konečnou podobu nábytku k dokonalosti. Bohatá paleta barev rovněž umožňuje vyrobit nábytek CORDOBA v několika barvách od světlých po tmavé odstíny, a dává tak možnost vybrat si barvu, která odpovídá přesně potřebám každého z nás . Efektivní vzezření nábytku dotvářejí rovněž stylové kování a panty v černé barvě.

Pokud tedy Vás tento nádherně voňavý nábytek uchvátil, zveme Vás do sekce RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK CORDOBA, kde si z bohaté nabídky kvalitního voskovaného nábytku dozajista vybere každý z Vás. Nabízíme komody a truhly CORDOBA, skříně a knihovny CORDOBA, vitríny a kredence CORDOBA, postele a noční stolky CORDOBA, Psací stoly CORDOBA, Konferenční a TV stolky CORDOBA, Jídelní stoly, židle a lavice CORDOBA a police a zrcadla CORDOBA. Vše pro dokonale laděný interiér Vašich domovů. Pokud budete chtít s výběrem poradit, jsme tu pro Vás.

Mějte krásný den :-).

Váš Nábytek v kostce