Nádech venkova s borovicovým nábytkem VILLAGE

Venkov, to je úplná nostalgie a romantika. Tento styl je útulný, a útulnost zajistí nábytek a také doplňky, mezi které patří závěsy, záclony, ubrusy, plédy, polštářky a hrníčky. Zkrátka to co máme doma, v nás vzbuzuje emoce a dává bydlení správnou atmosféru. Pokud toužíte, po tom, aby Váš byt vzbuzoval tyto dojmy, doporučíme, jak si vybavit bydlení v tomto duchu.

Design příznačný pro selský či venkovský nábytek přináší nová kolekce VILLAGE. Tato kolekce si rozumí se dřevem, žádný velký lesk a neonové barvy. Nábytek okrašlují jemné vzory a vyřezávání. Obecně tento styl vyznačují světlé něžné tóny. Jeví se, jako by jej už někdo používal, zkrátka má duši, jak uvádějí často designéři. Tato kolekce nábytku není dráždivá a vybízející, je útulná, zhotovena z masivní borovice a dřevo je ošetřeno voskem.

U nás v NÁBYTU V KOSTCE najdete stůl z masivu VILLAGE, komodu z masivu VILLAGE, truhlu z masivu VILLAGE, lavici z masivu VILLAGE, židli z masivu VILLAGE, barovou židli z masivu VILLAGE, konferenční stolek z masivu VILLAGE, stojan na kytku VILLAGE, polici VILLAGE.

Atmosféru venkova jistě doma vyvoláte dobře vybraným nábytkem. Vaše kuchyň potřebuje židle, lavice a stůl, a z těchto ingrediencí vytvoříte kuchyňský set ve venkovském stylu. Stůl je ošetřen běleným voskem, vrchní deska je v barvě světle hnědá medová. Lavice a židle jsou taktéž ošetřeny běleným voskem, sedací část je ve vosku světle hnědá medová. Chloubou Vaší kuchyně se může stát praktická a moderní barová židle, která může být skvělým doplňkem v domácnosti, využití najde na rychlé stolování, jakým jsou snídaně, přesnídávka nebo svačina.

             

Truhla nebo komoda VILLAGE je univerzální nábytek, který najde své místo jak v ložnici, obývacím pokoji, pracovně, kuchyni nebo dětském pokoji. Ideální je k uskladnění drobných věcí, hraček, prádla, učebnic, knih nebo čehokoli jiného.

Stojan na kytku VILLAGE je masivní stolek, který s sebou přináší teplé tóny a nádhernou přírodní vůni. Může být stylovým doplňkem každého obývacího pokoje, pracovny i předsíně. Police VILLAGE, ve tvaru stromu, zaujme na první pohled a dotváří celkový dojem romantického interiéru. Tato police prostě nesmí chybět.  

 

Kolekce VILLAGE nabízí masivní dřevěný nábytek, který je jako stvořený k "nedokonalým stěnám", ale také k imitaci kamene nebo cihličkám, čímž se zvýrazní jeho krajinný ráz. 

Věříme, že se Vám tato kolekce zalíbí...

Váš Nábytek v kostce :-)