Kvalitní dřevěná lavice, pro Vaše jídelny i sednice.

Lavice z masivního dřeva patří mezi velmi účelný a stylový nábytek. Lavice totiž dokáže pojmout početnější partu stolovníků, než kdyby na stejném místě stály židle. Zabrání však i případnému otloukání zdi od opěradel. Posezení na takové lavičce je i daleko bezpečnější pro děti, neboť riziko pádu těchto malých „nezbedů“, je při sezení na lavici daleko menší.

Pokud hledáte opravdu kvalitní nábytek do jídelnypředsíně či chodby, je taková lvice z masivního dřeva  na prvním místě, neboť stabilita dřevěných lavic se nedá srovnat s žádným jiným materiálem, používaným při výrobě nábytku. Pokud navíc sedací část lavice vlastní i praktický úložný prostor, máte vyhráno. Úložných prostor přece není nikdy dost!

 

Chceme Vám představit hned několik povedených realizací od našich milých klientů, kteří si do svých jídelních prostorů pořídili masivní lavici SWEET HOME. Kolekce SWEET HOME je zrozena z masivní borovice. O ošeření je postaráno, díky přírodnímu vosku, který nepřekrývá přirozenou strukturu dřeva. Každý kus nábyteku z této kolekce můžeme s čistým svědomím řadit mezi originály. Určitě byste jen těžko hledali totožné lavice, se stejnou strukturou dřeva. Každá je vyrobena z jiného kusu dřeva, který se liší jinou strukturou, rozlišnou sukovitosti, a rozdílným věkem stromu.

 

Lavice SWEET HOME lze vyrobíme dle Vašich přání, tudíž může být např. rohová, s područkami či bez a taktéž s úložným prostorem. Volbu necháváme na Vás, tak, abyste byli nadmíru spokojeni.

Nábytek SWEET HOME nabízí také volbu barevné varianty, tudíž můžete vlastnit lavici v barevné kombinaci bílo – hnědá anebo jen bílá.

 

SWEET HOME nabízí rovněž stoly, židle i lavice s jiným designem opěrací části, než s křížem, či bez opěradla. Takže máme nesčetně možností, jak si zařídit domov snů.

Velmi si vážíme toho, že nám posíláte fotografie Vašich realizací. Radí, vidíme, že náš nábytek Vašim interiérům opravdu sekne.

Přejeme krásné bydlení.