Moderní dřevěný nábytek z kolekce DELGADO

Zamilovali jste se do podmanivé vůně dřeva, které si pro Vás připravila samotná příroda? Máte rádi dřevěný nábytek s moderními liniemi, který navíc splňuje veškerá kritéria, co se kvalitního zpracování a dokonalého vzhledu týče? Tak vězte, že jste právě teď na tom správném místě. Pojďte, nakoukneme spolu pod pokličku moderního nábytku z nové kolekce DELGADO.

Dřevěný nábytek je snem snad každého z nás. Vždyť co může být krásnějšího, než když vás při vstupu do místnosti vítá opojná vůně dřeva. Také Vám tato vůně připadá noblesní? A nejen dřevitá vůně staví interiér do luxusní podoby. Jistě mi dáte za pravdu, že i samotný dřevěný nábytek působí velmi estetickým dojmem. Nábytek z masivu je elegantní, robustní a prakticky se hodí do jakékoliv místnosti. Módní je také dnes nábytek v bílé barvě s teplými tóny dřeva, díky čemuž se budou Vaše interiéry prezentovat v lehkém a prostorném světle, aniž by bylo zlevněno z nároků na útulnost.

Kolekce DELGADO je moderní dřevěný nábytek pro každého, kdo má rád jednoduchost a charakter. Jemný a elegantní nábytek s rovnými stranami, vystihující okouzlující půvab, který určitě potěší. Jedná se o nábytek z masivu, se kterým bude každá místnost plná života a tepla. DELGADO klade důra na přirozený vzhled borového dřeva a vyjadřuje přírodní krásy. S tímto nábytkem bude každá místnost funkční a krásně prezentovaná, bezpečná pro člověka a životní prostředí.

Tato kolekce se vyznačuje jednoduchými liniemi bez zdobně vyřezávaných stran na bocích. Díky pečlivému výběru kvalitního borového dřeva bude krása nábytku trvat roky, a s každým dalším rokem bude získávat na jedinečnosti a přirozenosti. Nábytek může být ošetřen voskem anebo lakem, dle Vašeho výběru.

Lakovaný nábytek je natřen ekologickým polomatným čirým lakem nejvyšší kvality. Takto ošetřený dřevěný nábytek není citlivý na působení vlhkosti, vody a teplotní změny. Lakovaný nábytek odolává všem těmto faktorům. Díky ochraně vrstvy laku je dřevo dobře chráněno před poškozením a změnou barevnosti nábytku. Voskovaný nábytek dává interiérům jedinečnou a teplou atmosféru. Použitý je vosk na bází vosku včelího, který umožňuje zachovat přirozenou strukturu a vůni dřeva. Díky tomu vidíme a cítíme pod prsty přirozenou dřevitou strukturu. Voskovaný nábytek jste si oblíbili pro jeho jedinečný a neopakovatelný design, kterým chcete zvýraznit interiéry domovů, chalupy i chaty, restaurací, hotelů i penzionů.

KOlekce DELGADO nabízí masivní komody DELGADO, masivní skříně DELGADO, masivní noční stolky DELGADO, masivní vitríny DELGADO, masivní lavice DELGADO, masivní zrcadlo DELGADO, masivní konferenční stolek DELGADO i masivní předsíňovou stěnu DELGADO. Vše pro Váš dokonalý a nadčasový interiér.

Vždyť i ve středu průmyslového kraje a v okolí velkých rušných měst si můžete dopřávat vůni lesa a dotyk krásného masivního nábytku :-)

Tak mějte krásný den.

Váš Nábytek v kostce.