Moderní dřevěný nábytek DELGADO

Oblíbili jste si podmanivou vůni dřeva, kterou si pro Vás přichystala samotná příroda? Máte v oblibě kvalitní nábytek z masivu v moderní podobě, který navíc splňuje všechna kritéria, co se kvalitního zpracování a bezvadného vzezření týče? Představujeme moderní nábytek z masivního dřeva, z kolekce DELGADO, který je jako stvořen pro všechny milovníky moderních linií.

Nábytek ze dřeva je určitě snem všech, kteří milují přírodu. Vždyť co může být hezčího, než když vás při vstupu do interiéru přivítá právě podmanivá vůně dřeva. Připadá Vám tato vůně také ušlechtilá? A nejen dřevitá vůně dává interiérům luxusní podobu. Určitě mi dáte za pravdu, že i samotný dřevěný nábytek vypadá velmi honosně. Nábytek z masivu je elegantní, vkusný, robustní a hodí se určitě do jakékoliv místnosti. Moderní je samozřejmě také nábytek v bílé barvě v kombinaci s teplými tóny dřeva, díky čemuž se budou Vaše interiéry prezentovat v lehkém a prostorném světle, aniž by bylo zlevněno z nároků na útulnost.

Kolekce DELGADO je moderní dřevěný nábytek pro všechny, kteří mají rádi jednoduchost a charakter. Ušlechtilý a elegantní nábytek s rovnými hranami, vystihující okouzlující půvab, který určitě potěší. DELGADO je dřevěný nábytek z masivu, se kterým bude každá místnost plná života a hřejivého tepla. Nábytek DELGADO klade důraz na přírodní vzhled borového dřeva a vyjadřuje přirozené krásy. S tímto nábytkem bude každá místnost funkční a krásně prezentovaná, bezpečná pro člověka a životní prostředí.

Tato dřevěná kolekce se charakterizuje nesložitými rysy bez zdobně vyřezávaných stran na bocích. Díky pečlivému výběru kvalitního borového dřeva bude krása nábytku trvat roky, a s každým dalším rokem bude získávat na jedinečnosti a přirozenosti. Nábytek může být ošetřen voskem, dle Vašeho výběru.

Voskovaný nábytek dává interiérům jedinečnou a teplou atmosféru. Použitý je vosk na bází vosku včelího, který umožňuje zachovat přirozenou strukturu a vůni dřeva. Díky tomu vidíme a cítíme pod prsty přirozenou dřevitou strukturu. Voskovaný nábytek jste si oblíbili pro jeho jedinečný a neopakovatelný design, kterým chcete zvýraznit interiéry domovů, chalupy i chaty, restaurací, hotelů i penzionů.

 

KOlekce DELGADO nabízí masivní komody DELGADO, masivní skříně DELGADO, masivní noční stolky DELGADO, masivní vitríny DELGADO, masivní lavice DELGADO, masivní zrcadlo DELGADO, masivní konferenční stolek DELGADO i masivní předsíňovou stěnu DELGADO. Vše pro Váš dokonalý a nadčasový interiér.

Vždyť i ve středu průmyslového kraje a v okolí velkých rušných měst si můžete dopřávat vůni lesa a dotyk krásného masivního nábytku :-)

Tak mějte krásný den.