Kolekce METAL, nábytek který není obyčejný

Sháníte nábytek, ve kterém se snoubí osvědčený půvab s nadčasovou nevšedností? Pokud je tomu tak, jste tady správně. Rádi vám představujeme nábytkovou kolekci Metal, která do všech interiérů přináší originální design, protože spojuje moderní kovové prvky s nespornou krásou borovicového dřeva. Tato řada nábytku vnese do vašeho domova neodolatelnou atmosféru a společně s moderním kováním dosáhnete jedinečnosti, díky kterému vám váš domov nikdy nezevšední…

Nábytek Metal byl vytvořen tak, aby svou nesmrtelnou ladností dodal vašemu domovu nezbytnou jiskru a šarm. Tento nábytek je velmi individuální, protože se v něm prolíná novodobá ladnost s osvědčenou grácií. A i když je tento nábytek velmi specifický, můžete si jej pořídit za velmi přiměřenou cenu.

Nábytek Metal je spojením hodnotného borovicového masivu s ocelovým kováním. Tento unikátní výtvarný návrh sebou přináší nepopiratelnou jedinečnost a díky přírodnímu masivu i hodnověrnou krásu. Tento nábytek bude v každém interiéru opravdoým skvostem.

 Kolekce Metal je jedinečným a velice individuálním nábytkem z masivního borovicového dřeva, které je profesionálně vysušené a bez vad. Je ošetřeno přírodním včelím voskem, takže nepředstavuje nijaká zdravotní hrozby pro nás nebo naše okolí. Pro větší dokonalost jednotlivých kusů nábytku jsou použity kvalitní úchyty, panty.

Zásuvky u této kolekce nemají kovové kolejnice, ale jejich nepřítomnost nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek řady METAL ustavičně krásny a hedvábně hebký. Vosk se totiž používá k uchování dřeva již od středověku. Jedná se o přirozenou látku, která působí pozitivně nejen na dřevo a dřevěný nábytek, ale i na prostředí, ve kterém se nalézá.

Nábytek Metal si můžete zvolit v základní ceně nábytku, což je v bezbarvém vosku, světlém vosku, tmavém vosku a šedém vosku. Za příplatek 10% lze nábytek zamluvit v tmavě hnědém a černém vosku. Domluvit se lze nábytek i na ošetření nábytku zdravotně nezávadným lakem, a to za příplatek 10%.

Pokud si tedy přejete interiér, který nevypadá tak, jak většina interiérů v obvyklých příbytcích, určitě se nechte navnadit křivkami nábytkové kolekce Metal. A ať už si vyberete Masivní vitrínu METAL 10, Masivní vitrínu METAL 11, Masivní komodu METAL 02,  Masivní stůl METAL 20, Masivní židle METAL 15 či Masivní zrcadlo METAL 22 buďte si jisti, že váš každodenní návrat domů bude stále neobyčejným zážitkem…