Kolekce METAL, nábytek který nezevšední

Hledáte spojení nevšedností a osvědčené půvabu? Pokud ano, tak jste na tom správném místě. Rádi vám představujeme nábytkovou řadu Metal, která do všech interiérů vnáší originální design, jelikož spojuje kovové prvky s nepochybnou krásou borovicového dřeva. Tato kolekce nábytku přinese do vašeho domova nenahraditelnou atmosféru klidu a spolu s moderním kováním docílíte individuálního prostředí, díky kterému vám váš domov nikdy nezevšední…

Nábytek Metal byl vyprojektován tak, aby svou nadčasovou krásou dodal vašemu domovu potřebný šarm a jiskru. Tento nábytek je velmi osobitý, protože se v něm prolíná novodobá ladnost s osvědčenou grácií. A třebaže je tento nábytek velmi specifický, můžete si jej pořídit za velice přijatelnou cenu.

Nábytek Metal je spojením kvalitního borovicového masivu s ocelovým kováním. Tento ojedinělý výtvarný návrh sebou přináší nespornou jedinečnost a díky přírodnímu masivu i spolehlivou krásu. Tento nábytek bude v každém interiéru skutečným skvostem.

Kolekce Metal je jedinečným a velice individuálním nábytkem z masivního borovicového dřeva, které je profesionálně vysušené a bez kazů. Je ošetřeno přírodním včelím voskem, takže nepředstavuje nijaká zdravotní nebezpečí pro nás nebo naše okolí. Pro větší dokonalost jednotlivých kusů nábytku jsou použity kvalitní úchyty, panty.

Zásuvky u této kolekce nemají kovové kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Závěrečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek řady METAL neustále krásny a hedvábně hebký. Vosk se totiž používá k uchování dřeva již od středověku. Jedná se o přirozenou látku, která pozitivně působí nejen na dřevo a dřevěný nábytek, ale i na okolí, ve kterém se nachází.

Vybírat si můžete v základní ceně nábytku, což je v bezbarvém vosku, světlém vosku, tmavém vosku a šedém vosku. Za příplatek 10% lze nábytek zamluvit v tmavě hnědém a černém vosku. Domluvit se lze nábytek i na ošetření nábytku zdravotně nezávadným lakem, a to za příplatek 10%.

Pokud tedy toužíte po interiéru, který nevypadá tak, jak většina interiérů v běžných příbytcích, určitě se nechte zlákat křivkami nábytkové kolekce Metal. A ať už si vyberete Masivní vitrínu METAL 10, Masivní vitrínu METAL 11, Masivní komodu METAL 02Masivní stůl METAL 20, Masivní židle METAL 15, Masivní zrcadlo METAL 22 uvidíte, že váš každodenní návrat domů bude vždy nevšedním zážitkem…