Kolekce WESTERN je nábytek s duší

Western nábytek je charakteristický svými tvary, které ve vás vyvolají snění o krajině a odlehlých končinách. Prolíná se v něm duch historie, kolonializmu a venkova. Je původní, prosycený půdou a krajinou. Znenadání vás obklopí starodávná i moderní doba a zanechá ve vás nesmazatelnou stopu. Je totiž unikátní a současně zdomácnělý. A splní přesně vaše očekávání. Vypadá totiž velice příjemně a útulně. Vyplní váš domov rodinným klidem a neopakovatelnou atmosférou. A i když vypadá masivně má velmi zajímavě řešené detaily, které ho zušlechťují.

Každý jsme jedinečný a ne všem se líbí klasické vybavení bytu. V současné době je veliký výběr jakostního dřevěného nábytku za akceptovatelné ceny, a proto si můžeme dovolit experimentovat a být originální. V této ukvapené době je příjemné se vrátit do příjemného bytu s nábytkem, který vám navodí nejen pocit jistoty a bezpečí, ale přinese i volnost a romantiku. Na WESTERN NÁBYTKU vás upoutá i magická vůně dřeva, dokonale tvarované linie, teplé barevné odstíny i pečlivá a profesionální práce, které jsou příznačné pro tento styl nábytku.

NÁBYTKU V KOSTCE vám rádi nabídneme nábytek nejen ve western stylu. Tato kolekce nábytku vás uchvátí starými časy, přesným zpracováním masivního dřeva a zvláště pak kvalitně vykreslenými detaily jednotlivých částí nábytku, což je patrnější obzvláště u nohou. Vybírat si můžete JÍDELNÍ ŽIDLE WESTERN 15, které vás oslní svým dojmem pevnosti a kvalitativním polstrováním, stejně je tomu i u RETRO TABURETU WESTERN 16 nebo RETRO LAVICE WESTERN 17. V nabídce máme i RETRO JÍDELNÍ STŮL 01, na kterém můžete s přehledem pohostit všechny své přátelé. RETRO VITRÍNA WESTERN 10 je dvoudvéřová, ale naleznete zde i RETRO VITRÍNU WESTERN 11 jednodvéřová, spolu s RETRO KNIHOVNU WESTERN 12 a RETRO KOMODU WESTERN 02 pak v kterémkoli interiéru utvoří příhodnou atmosféru. Nezapomeňme ani na RETRO STŮL WESTERN 20, kterému je nejlépe u zdi a spolu s RETRO ZRCADLEM WESTERN 22, jej můžete použít třeba i jako kosmetický stolek. Život na zámku už není jenom iluzí, splňte si ho prostřednictvím masivního kolekce nábytku WESTERN. Protože nábytek WESTERN je nábytek s duší…