Jídelní lavice KAJA – v jednoduchosti je krása!

Lavice - tato nestárnoucí klasika patří do každé domácnosti a je navíc ozdobou každé jídelny nebo kuchyně. Mají spoustu výhod a ta hlavní je především praktičnost, dále nabízí více míst k sezení, než jídelní židle, šetří prostor v kuchyni nebo jídelně a můžou také nabízet úložný prostor. Lavice se řadí k velmi oblíbeným produktům a své místo najdou také v kanceláři, chodbě, světnici nebo jen tak k posezení v obýváku. I v historii se řadí lavice mezi oblíbené kusy nábytku jak ukazuje následující fotografie. 

Jak správně vybrat jídelní lavici?

Jednoduché nebo rohové provedení? A v jaké barvě? Jaký zvolit materiál? To vše je třeba důsledně promyslet, aby nám pak lavice do kuchyně nebo jídelny správně zapadla a vytvořila spolu s jídelním stolem a židlemi místo vhodné nejen pro dvě osoby, ale také pro početnější skupinu. Je to místo, kde se potkáváme se svými nejbližšími a mělo by tedy být vybaveno kvalitním nábytkem. Pokud toužíte po zdravotně nezávadném nábytku, který jistě provoní dřevem celou domácnost, neváhejte a pořiďte si naší novou JÍDELNÍ LAVICI KAJA.

Jídelní lavice KAJA udává styl a vkus. Její dokonalé křivky můžou upoutat a vnést osobitý design interiérům Vaši jídelny i kuchyně. Je zhotovena z masivního dřeva v dekoru dub. Sedací část je opatřena čalouněním v šedé barvě. Výška této lavice je 45 cm a šířka 90 cm.

Pokud se Vám zalíbila tato nádherná lavice KAJA a jste obdivovateli jednoduchého a účelného nábytku zajisté Vás okouzlí také JÍDELNÍ ŽIDLE KAJA, která je také vyrobena z masivního dřeva a sedák i opěrka jsou potaženy kvalitní látkou v šedé barvě. Tato kombinace by nebyla úplná bez JÍDELNÍHO STOLU KAJA, stůl vhodný do malých prostor, má tři nohy a tím se řadí k zvláštním kouskům, které dokáží zaujmout. Lavice, židle i stůl spolu tvoří originální Skandinávskou sestavu do kuchyně či jídelny.

Nábytek v oblíbeném Skandinávském stylu dodá Vašemu interiéru osobitý design….a pokud se Vám zalíbil severský styl bydlení, najděte si trochu času a koukněte do sekce SKANDINÁVSKÝ NÁBYTEK. Pro Vaše obývací pokojeložnicepředsíněkuchyně i jídelny nabízíme skandinávské jídelní stoly, konferenční stolky, skandinávské jídelní židle, skandinávské barové židle, skandinávské komody, skandinávské tv stolky, skandinávská křesla i pohovky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Udělejte si radost a kupte si to, co Vám padlo do oka :-)