Jídelna - centrum dění našich domovů

Jídelna je centrem dění v našich domovech, kde se schází nejen rodina, ale i hosté. Chceme, abychom se v jídelně cítili příjemně, aby byla reprezentativní a stylová. Co proto udělat?

V jídelně děláme hodně věcí: jíme, pracujeme, mluvíme. Je důležité, aby u těchto běžných každodenních aktivit, byla příjemná atmosféra. Na onu atmosféru nemá vliv pouze společnost, ale také volba barev a nábytku, který nám ukazuje jedinečnost, formu a styl, majitele domu.

Jídelna Orlando

Krásný stůl z masívu a pořádné židle jsou polovinou úspěchu. Velký stůl se zajímavým designem s pohodlnými židlemi a k tomu dobrá společnost, jsou zárukou úžasných momentů, na které se jen tak nezapomene.

 

Stůl je kus nábytku, který by nám měl sloužit dlouhá léta. Pořádný solidní stůl si bude pamatovat rodinné historky, povídky, bude součástí radostných i smutných okamžiků. Nejedno dítě, vnouče si v době studií vzpomene, na chvíle pohody u velkého stolu u maminky, babičky.

Jídelní stůl Orlando

Výdrž a kvalitu stolu nám zaručeně určuje, z čeho je stůl vyrobený. Horní deska stolu by měla stát na pevných masivních nohách. Při koupí stolu si také musíme uvědomit pro kolik osob bude stůl určen a kolik místa v jídelně máme, v případě menších prostor jsou ideální rozkládací stoly, kdy vás věší počet hostů nemůže zaskočit. Koupě pořádného stolu z masivu je investice, ale určitě taková, kdy nikdy nebudete litovat.