Ložnice - místo odpočinku

Pro kvalitní spánek

Ložnice, stejně jako jakákoliv jiná místnost, má svou funkci v našich domovech. V ložnici bychom se měli cítit dobře, měla by posílit naše zdraví a hlavně by se nám tam mělo krásně spát. Není snad přáním každého z nás, vyspat se do růžova a vstávat s chutí do nového dne? Aby tomu tak bylo, musí být ložnice správně vybavená a zařízená. Věnujte svou pozornost především objektům a vybavením umístěným kolem postele. Však klidný a ničím nerušený spánek je velmi důležitý.

ložnice Atlanta dub pálený

Dbejte hlavně na věci kolem sebe. Neměli byste spát vedle koupelny nebo místností s větším množstvím elektrických zařízení, které vyzařují elektromagnetické záření a můžou narušovat váš spánek. Taktéž své ložnice neplánujte nad místem jako je garáž nebo dílna, má to negativní vliv na kvalitu spánku. Nemějte světlo přímo nad postelí, i takhle banální věc, může mít vliv na kvalitu spánku.

postel atlanta dub přírodní

Zvolte do ložnice jemné tóny barev, jednoduchý nábytek z masivního dřeva, který vnáší do každé místnosti pozitivní energii, teplo, pohodu. Pořádná postel z masivu s kvalitní matrací vám bude dávat pocit bezpečí a samozřejmě komfort a pohodlí, které ocení vaše tělo. Jednoduše zařízená ložnice bude vzdušná, prostorná a budete se v ní cítit velmi dobře.