Masivní dřevo v moderních interiérech

Masivní dřevo je velice oblíbeným nábytkářským materiálem, jenž se používá už od nepaměti. Ačkoliv bylo postupem času nahrazeno novými uměle vytvořenými materiály, díky svým kvalitám si nachází stále spoustu příznivců a obdivovatelů. Část jich ráda zavzpomíná na staré časy a vybaví své chalupy či domy rustikálním nábytkem. Mnoho lidí dnes ale hledá také masivní nábytek vhodný do moderních interiérů, jenž by vkusně a účelně zaplnil jejich domovy.

ložnice atlanta_1

Pro tyto případy najdete v naší nabídce hned několik nábytkových řad, jenž přesně naplní vaše představy. Velice luxusním a masivním dojmem působí kolekce nábytku Rodan. Je vyroben z mohutných březových hranolů doplněných úchyty či mléčným sklem. Březové dřevo je velice pevné a těžké a odolává zatížení více, než běžně užívané dřevo borovicové. Díky tomu je tento nábytek opravdu dlouhověký a trvanlivý. V kolekci Rodan najdete nábytek do celé domácnosti – robustní komody či skříně, stolky i pracovní stoly, židle, kredence a postele. Nábytek je vyráběn v sedmi barevných odstínech, díky čemuž si vybere opravdu každý.

pracovna porto

Velice oblíbená je také nábytková řada Faro. Vyrobena je z dubového dřeva ošetřeného přírodními vosky a oleji, které zvýrazní jeho krásu a jedinečnost. I tento nábytek je vyráběn s důrazem na mohutný vzhled a doplněný kovovými či skleněnými doplňky. V kolekci nábytku Faro najdete především nábytek do pracoven či obývacích pokojů a jídelen.

Pokud hledáte něco méně výrazného z čistou línii, jistě vás potěší nábytková řada Atlanta. Je vyráběna z dubového masivu a svým vzhledem vytváří moderní design. Kolekce Atlanta nabízí široké spektrum nábytku do celého domu včetně několika velice zajímavých kousků určených do Vaši ložnice.

To i daleko více najdete v naší nabídce nábytku z masivu.