Dětský nábytek pro každý dětský pokoj.

Nábytek do dětského pokoje.

Jsme rádi, že Vám můžeme představit dětský nábytek, který vytvoří bezpečné, funkční a originální království pro miminka, předškolní děti i školní děti či studenty.

Dětský nábytek představuje dokonalý soulad barev a účelnost. Nabízí dostatečný prostor k uložení všech potřebných věci.

Nábytek do dětského pokoje je vyroben z masivního dřeva. Barvy či laky, které jsou na tento dětský nábytek aplikovány, jsou ekologické barvy a laky nejvyšší kvality, které se používají v profesionální produkci věnované naším nejmenším, splňující přísné kritéria Evropské unie.

Dětský nábytek představuje dětské postele, skříně pro děti, komody pro dětiregály a knihovny i truhly na hračky. Nic nebudete bránit tomu, aby jste mohli sestavit  pokojíček svým dětem na míru, v dokonalém souladu barev a proporčních harmonii.                                  

Sami určitě víte, jak je důležité vybrat opravdu kvalitní a bezpečnou dětskou postýlku pro naše nejmenší, která se navíc bude i líbit. A právě takové je dětská postýlka KACPER, která poskytne bezpečný a pohodlný prostor pro nerušený spánek Vašeho děťátka. Postýlka je nastavitelná do dvou poloh, takže umožní bezpečný spánek i batolícímu se cipískovi. Postýlka se skvěle hodí i pro větší děti. Dovolí z boční strany vyjmout několik příček, takže vznikne prostor, díky němuž si dítě bude moci samo slézt či vylézt do postýlky.

K uložení knih, hraček anebo oblečení určitě využijete dětské regály či knihovny.

Speciálně na přání našich nejmenších zákazníků byly vyvinuty i truhly na hračky, která poskytnou úkryt všem panenkám, plyšákům či jakýmkoliv hračkám, které si potřebují odpočinout po celodenní namáhavé práci.

Dětský nábytek určitě neunikne Vaši  pozornosti. Díky dokonalému designu a barevná harmonii se stane milovaným společníkem Vašeho dítěte. Především se však jedná o opravdu kvalitní nábytek v designovém provedení, který splňuje veškerá kritéria pro výběr z hlediska bezpečnosti a praktičnosti.  

Nabízíme postele z masívu pro dětidětské komody, psací stoly pro děti, police a knihovny, skříně pro děti, dětské židle a štokrle i truhly z masivu.