DEJA nábytek

Chceme vám představit nábytek, který bude po všech stránkách splňovat představy o klasičnosti, jednoduchosti a nezaměnitelné kráse, se kterým budete spokojeni nejen vy, ale i vaše rodina, či klienti. Tímto nábytkem je masivní nábytek z řady DEJA. Dřevěný nábytek DEJA je skutečně nadčasový. Je v něm spojena modernost, klasika, vůně dálek, ale i půvab dávných věků.

 

Neměli bychom však zapomínat ani na nesporné ekologické přednosti, které v sobě nábytek řady DEJA, ale nepochybně ostatní nábytek v naší nabídce, poskytuje. Zmiňme krátce „pouze“ to, že u nábytku z masivu nám nehrozí žádné negativní dopady na naše zdraví, jak tomu je u nábytku, který je zpracováván pomocí formaldehydů, lepidel, laků a pojidel, která se používají u nábytku dřevotřísky. Určitě není třeba připomínat, že tyto materiály působí jako rakovinotvorné karcinogeny, dále mutageny, které způsobují mimo jiné alergické reakce a jsou příčinou velkého počtu chronických onemocnění. Látky obsažené v dřevotřísce se dostávají do ovzduší ještě dlouhé roky po umístění nábytku v interiéru. A všichni určitě souhlasíme s tím, že zdraví nás všech a především našich dětí, je vždy na prvním místě.

Dále nesmíme zapomínat na nespornou výhodu dlouhověkosti nábytku ze dřeva, pokud se o něj budeme vhodně starat. Dřevěný nábytek si totiž v interiérech uchovává svou nádheru o mnoho let déle než nábytek dřevotřískový. Navíc masivní nábytek nepodléhá stále se střídajícím moderním vlnám, tak jak je tomu u nábytku dřevotřískového. Proč je tomu tak? Nábytek z přírodního dřeva byl, je a bude vždycky moderní, tak jako příroda, která nás obklopuje. A ani nábytek kolekce DEJA, není jiný.

 

Náš nábytek ze dřeva se těší opravdu veliké oblíbenosti, a to je nejlepším důkazem, že dřevo je stále tou nejlepší surovinou k výrobě vysoce jakostního nábytku. Pokud se podíváme u sebe doma, nebo i u přátel, v kancelářích i v restauracích zjistíme, že veliká část nábytku je vyrobena právě ze dřevěného masivu. Značným úspěchem u našich klientů se může pochlubit i nábytek kolekce DEJA, který je známý nejen díky svému klasickému stylu a široké nabídce, ale také kvalitním zpracováním. Ve své nabídce má DEJA veliký výběr různých typů komod a stolků, vitrín, skříní, postelí, ale i kuchyní. Kolekcí DEJA vybavíte obývací pokoj, ložnici, kuchyni, dětský pokoj, předsíň prostě celý dům. Nabídka zahrnuje i vybavení hotelů, restaurací, kanceláří či jiných nejen komerčně využívaných interiérů.

 

Nábytek kolekce DEJA je zhotoven povětšinou z borovicového masivu. A proč zrovna nábytek z borovicového masivu? Borovice vás totiž ohromí svou neobyčejnou, velmi originální a propracovanou kresbou. Je to dřevo odolné a ohebné. Vypadá autenticky a zároveň jedinečně. Charakteristická kresba i stavba borového masivu umocňuje jedinečný vzhled nábytku. Díky značnému obsahu pryskyřic, po dlouhou dobu provoní jakýkoliv interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi přívětivě i nenuceně, a opravdu svádí k dotyku.

 

Nechte se unášet nábytkem, který podnítí vaše představy...