Bydlení ve western stylu

Ne každému se líbí klasické zařízení bytu. Mnozí hledají něco originálního a neotřelého. Něco, co by vytvořilo nevšední, ale přesto útulný domov. Často však lidé chtějí jen uniknout z městské atmosféry kolem a zařídit si domov v přírodním či venkovském stylu. Chtějí mít pocit, že je doma přivítají útulné barvy a materiály, které prohřejí nejen interiér, ale i srdce. Bylo už mnohokrát zmíněno, že nábytek ve venkovském stylu je jedním z nejpopulárnějších. Nemyslete si, že je nábytek v takovémto stylu fádní. Vyrábí se totiž v nejrůznějších podobách a barvách, a je velmi rozmanitý. Působí velmi elegantně a půvabně a může mít řadu barevných i designových variant. Podle vámi zvolené barvy si pak dle svého vkusu zvolíte i styl interiéru. My se dnes budeme zabývat interiérem ve western nebo chcete-li country stylu.

Western nábytek je typický svou masivností a stylem, který ve vás vyvolá sny o přírodě a dálkách. Je původní, zemitý a provoněný půdou a krajinou. Dýchne na nás současně starodávnými i moderními časy. Každopádně nenechá nikoho netečným. Je totiž jedinečný a zároveň zdomácnělý. A splní přesně to, co od něj očekáváte. Působí totiž velmi příjemně a útulně. Naplní váš domov rodinnou pohodou a neopakovatelnou atmosférou. I když působí bytelně má velmi zajímavě řešené detaily, které ho zjemňují. Tento styl nábytku je typický neopakovatelnou vůní dřeva, dále pak krásně tvarovanými liniemi, hřejivými barvami a poctivou lidskou prací.

A i my v NÁBYTKU V KOSTCE vám rádi nabídneme nábytek v tomto stylu. Masivní nábytek řady WESTERN na vás dýchne starými časy, kvalitním zpracováním masivního dřeva a především precizně vykreslenými detaily jednotlivých kusů nábytku, což je nejvýraznější především na nohách tohoto nábytku. Nejpatrnější je to na nepřehlédnutelných Retro jídeních židlích WESTERN 15, které vás nadchnou svým dojmem bytelnosti a kvalitním polstrováním, stejně tak i Retro taburet WESTERN 16 nebo Retro lavice WESTERN 17. V nabídce máme i Retro rozkládací jídelní stůl WESTERN 01, u kterého můžete udělat velikou hostinu pro všechny své přátelé. Retro vitrína WESTERN 10, která je dvoudvéřová nebo Retro vitrína WESTERN 11 jednodvéřová, spolu s Retro knihovnu WESTERN 12 a Retro komodu WESTERN 02 vykouzlí pak ve vašem pokoji tu správnou atmosféru. Nesmíme zapomenout ani na Retro stůl WESTERN 20, kterému je nejlépe u stěny, a spolu se Retro zrcadlem WESTERN 20 jej můžete použít třeba i jako kosmetický stolek. Život na zámku už není pouze snem, dopřejte si ho prostřednictvím masivního nábytku WESTERN. Nábytek Western je totiž nábytek s duší...