Cukrárna MLSÁRNIČKA, rodinná cukrárna pro opravdové chuťové zážitky

Dnes Vás chceme pozvat do stylově zařízené cukrárny, ležící nedaleko Prahy v obci Tursko, která dopřeje luxusní chuťové zážitky v podobě domácích zákusků, dortů, cukroví, dezertů, pralinek i zmrzliny.

Do hříšného světa pravé čokolády, vanilky a pistácií nás pozvala paní Věra Slezáková, která je zakladatelkou rodinné cukrárny s názvem MLSÁRNIČKA. Sympatická a usměvavá paní Vera nasbírala své profesní zkušenosti v mnoha vyhlášených cukrárnách i restauracích jako šéfcukrářka (Kavárna Slávia Praha, Sovovy mlýny Praha, Pálffy palác Praha, LIghthaus Praha, City Tower Praha), a jako soutěžních teamu AKC ČR reprezentovala a reprezentuje naší republiku na cukrářských a kuchařských soutěžích po celé Evropě.

Produkce této stylové cukrárny je opřena o tradiční recepty, ve kterých si pohrávají i s netradičními a neokoukanými surovinami a postupy. Těšit se můžete rovněž na domácí pralinky z pravé čokolády, zmrzlinu, svatební dorty, dětské modelované dorty, zákusky s použitím kvalitních surovin – živočišná šlehačka, pravá vanilka, pistácie, Tonka beens.

Pokud do této rodinné cukrárny zavítáte, čeká na Vás útulné posezení - stylové lavice a stoly ve stylu francouzského venkova Provence. Na letní terase je připraveno příjemné posezení pod slunečníkem, kde Vám s láskou servírují kvalitní francouzskou kávu Brosio a naleznete zde i dětský koutek s pískovištěm, kde si budou Vaše děti v klidu hrát, a Vy si, vychutnáte hříšné sladkosti paní Věry.

Tak pokud tedy máte chuť zhřešit v podobě opravdových sladkých chuťových slastí, navštivte cukrárnu Mlsárnička.

Veříme, že Vám bude chutnat stéjně, jako nám v Nábytku v kostce.

 

Otevřeno

Po - zavřeno
Út-Čt 12:00 - 18:00
Pá 11:00 - 18:00
So 11:00 - 18:00
Ne 11:00 - 17:00