Cukrárna MLSÁRNIČKA, rodinná cukrárna pro opravdové chuťové zážitky

Dnes Vás chceme pozvat do stylově zařízené cukrárny, ležící nedaleko Prahy v obci Tursko, která dopřeje luxusní chuťové zážitky v podobě domácích zákusků, dortů, cukroví, dezertů, pralinek i zmrzliny.

Do hříšného světa pravé čokolády, vanilky a pistácií nás pozvala paní Věra Slezáková, která je zakladatelkou rodinné cukrárny s názvem MLSÁRNIČKA. Sympatická a usměvavá paní Vera nasbírala své profesní zkušenosti v mnoha vyhlášených cukrárnách i restauracích jako šéfcukrářka (Kavárna Slávia Praha, Sovovy mlýny Praha, Pálffy palác Praha, LIghthaus Praha, City Tower Praha), a jako soutěžních teamu AKC ČR reprezentovala a reprezentuje naší republiku na cukrářských a kuchařských soutěžích po celé Evropě.

Produkce této stylové cukrárny je opřena o tradiční recepty, ve kterých si pohrávají i s netradičními a neokoukanými surovinami a postupy. Těšit se můžete rovněž na domácí pralinky z pravé čokolády, zmrzlinu, svatební dorty, dětské modelované dorty, zákusky s použitím kvalitních surovin – živočišná šlehačka, pravá vanilka, pistácie, Tonka beens.

Pokud do této rodinné cukrárny zavítáte, čeká na Vás útulné posezení ve stylu francouzského venkova Provence. Na letní terase je připraveno příjemné posezení pod slunečníkem, kde Vám s láskou servírují kvalitní francouzskou kávu Brosio a naleznete zde i dětský koutek s pískovištěm, kde si budou Vaše děti v klidu hrát, a Vy si, vychutnáte hříšné sladkosti paní Věry.

Tak pokud tedy máte chuť zhřešit v podobě opravdových sladkých chuťových slastí, navštivte cukrárnu Mlsárnička.

Veříme, že Vám bude chutnat stéjně, jako nám v Nábytku v kostce.

 

Otevřeno

Po - zavřeno
Út-Čt 12:00 - 18:00
Pá 11:00 - 18:00
So 11:00 - 18:00
Ne 11:00 - 17:00