Moderní bílá komoda METAL 02

Masivní komoda METAL 02 je prakická borovicová komoda, kterou si zamilují všichni, kteří si oblíbili netradiční styl nábytku.


Moderní komoda METAL 02 je vhodná do všech interiéru Vašeho domova, kde vyniknou její dokonalé linie kvalitního dřeva doplněné o stylové kování.


Moderní komoda METAL 02 je zhotovená z masivní borovice. Jedná se o velmi kvalitní voskovaný nábytek.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUSEL02/AB AZUSEL02/ABBZV AZUSEL02/ABHV AZUSEL02/ABSV AZUSEL02/ABTV AZUSEL02/BPBZV AZUSEL02/BP AZUSEL02/BPHV AZUSEL02/BPSV AZUSEL02/BPTV AZUSEL02/BVBZV AZUSEL02/BVHV AZUSEL02/BVSV AZUSEL02/BVTV AZUSEL02/BV Zvolte variantu
14 360 Kč
Kategorie: Pracovny
Kód produktu: AZUSEL02B
Výška: 90 cm
Hloubka: 43 cm
Šířka: 120 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk

Masivní bílá komoda METAL s kováním.

Moderní komoda METAL 02 je vyrobena z borovicového masivu vysoké kvality. Komoda nabízí v horní části 3 menší šuplíky pod nimiž jsou 4 větší šuplíky. Komodu zdobí zlaté kovové úchyty.

Nábytek METAL charakterizují přírodní materiály, jedinečný design, ale i originální elegance a praktické využití. Této netradiční nábytek nepostrádá osobitost, která určitě zaujme na první pohled.

Nábytek METAL byl projektován tak, aby dodal vašim příbytkům retro nádech, který je zároveň nevšední a jedinečný. I přesto, že je tento neobvyklý nábytek velmi specifický, můžete jej pořídit za velmi rozumnou cenu.

Kolekce METAL je tedy jedinečným, ale přesto velmi efektivním retro nábytkem z masivního borovicového dřeva, které je profesionálně vysušené a bez kazů. Je ošetřeno přírodním voskem, takže nepředstavuje žádná zdravotní rizika pro nás nebo naše okolí. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty.

Kolekce METAL je vyrobena z kvalitního borovicového masivu. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich nepřítomnost nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: