Masivní bílá vitrína METAL 11

Masivní vitrína METAL 11 je masivní vitrína z borovicového dřeva, která vás zaujme nenapodobitelným spojením kovu a kvalitního dřeva.


Masivní vitrína METAL 11 v ojedinělém stylu najde využití v jídelnách, obývacích pokojích, ale i halách a pracovnách.


Masivní vitrína METAL 11 zaujme svým osobitým zpracováním. Neobvyklost nábytku je navíc vyzdvihnuta kvalitním voskováním.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUSEL11/AB AZUSEL11B/AB AZUSEL11/ABBZV AZUSEL11/ABSV AZUSEL11/ABTV AZUSEL11/ABHV AZUSEL11/BP AZUSEL11/BPBZV AZUSEL11/BPSV AZUSEL11/BPTV AZUSEL11/BPHV AZUSEL11/BV AZUSEL11/BVBZV AZUSEL11/BVSV AZUSEL11/BVTV AZUSEL11/BVHV Zvolte variantu
14 680 Kč –11 % 13 027 Kč
Kategorie: Obývací pokoje
Kód produktu: AZUSEL11B
Výška: 195 cm
Hloubka: 43 cm
Šířka: 62 cm
Dodací lhůta: AZ 6 - 8 týdnů
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk

Masivní vitrína TREND moderní styl.

 

Masivní vitrína METAL 11 má velké prosklené dveře, jejíchž krása je podtrhnuta ozdobnými kříži. Uvnitř jsou tři dřevěné police a ve spodní části se nachází objemná zásuvka, která se vysouvá na dřevěných pojezdech. Skříň je opatřena zlatými kovovými úchyty a panty.

 

Nábytek METAL je kombinací jakostního borovicového masivu s ocelovými prvky. Tento jedinečný design sebou přináší nespornou originalitu a díky přírodnímu dřevu i klasickou krásu. Tento nábytek bude v každém interiéru opravdovým skvostem.

 

Nábytek METAL je navržen tak, aby svou originálností dodal vašemu domovu nepostradatelnou jiskru a šarm. Tento nábytek je velmi specifický, protože se v něm prolíná moderní elegance s klasickou grácií. A ačkoliv je tento nábytek velmi originální, můžete jej pořídit za velmi příjemnou cenu.

 

Kolekce METAL je ojedinělým a velice osobitým nábytkem z masivního borovicového dřeva, které je profesionálně vysušené a bez kazů. Je ošetřeno přírodním voskem, takže nepředstavuje žádná zdravotní rizika pro nás nebo naše okolí. Efektivní vzhled nábytku dotváří kovové doplňky, úchyty a panty.

 

Kolekce METAL je vyrobena z kvalitního borovicového masivu. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich nepřítomnost nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: