Komoda se zásuvkami SWEET HOME COM27

Komoda z masivu se zásuvkam  SWEET HOME COM27 z kolekce Sweet Home je originální bílo hnědý nábytek ve stále více oblíbeném vesnickém stylu, s vůní přírody. Komoda z masivu je vyrobena z borovice a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Horní hnědé plochy mohou být ošetřeny voskem anebo lakem.

Venkovský nábytekkolekce SWEET HOME dodá Vašemu domovu kouzlo jedinečnosti a romantickou atmosféru.

Více inspirace najdete v naši sekci REALIZACE

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: DPWCOM27/BBZL DPWCOM27/BBZV DPWCOM27/B DPWCOM27/BDKL DPWCOM27/BDKV DPWCOM27/BTDV DPWCOM27/BKL DPWCOM27/BKV DPWCOM27/BORL DPWCOM27/BORV DPWCOM27/BHL DPWCOM27/BHV DPWCOM27/BTDL Zvolte variantu
9 680 Kč
Kategorie: Pracovny
Kód produktu: DPWCOM27W/BH
Výška: 90 cm
Hloubka: 44 cm
Šířka: 90 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Komoda se zásuvkami SWEET HOME COM27 (Barevné provedení Bílá - ořech lak)
Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Rustikální komoda  SWEET HOME COM27 se šuplíky

Komoda z masívu  SWEET HOME COM27 je masivní komoda se šuplíky vyrobena z borovicového masivního dřeva (jen zadní stranu tvoří dřevěná dýha) a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Horní hnědé plochy mohou být ošetřeny voskem anebo lakem Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky. Pro snazší údržbu doporučujeme objednat  nábytek s vrchní hnědou deskou v lakované verzi.

Komoda z masívu SWEET HOME COM27 nabízí prostorné tři velké šuplíky a dva menší v horní části. Čela šuplíku jsou doplněny o stylové úchyty v retro stylu s efektem patiny.

Rustikální komoda SWEET HOME z kolekce SWEET HOME osloví ty, kteří mají rádi venkovský styl bydlení. Romantický nábytek v kombinaci bílé a hnědé barvy dává nezapomenutelnou atmosféru starých časů a rovněž nádech francouzského venkova Provence.  Rustikální design nábytku podtrhují klasické linie a stylové kování.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Nábytek SWEET HOME je celý vyroben z  100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný půvab a jedinečnost.  

Obdobou kolekce SWEET HOME  je voskovaný nábytek z rustikální kolekce MEXICANA, který potěší všechny milovníky španělského venkova.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - za příplatek (cena na dotaz).

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: