Dubový TV stolek MODERN Loft  07S 200 cm z masivu

Dubový TV stolek MODERN Loft  07 z masivu je stylová televizní komoda z masivního dřeva určena pro všechny fanoušky filmů, seriálů, pohádek, podcastů a hudby. 

Dubový TV stolek MODERN Loft  z masivu je vyroben z dubového masivního a ošetřena olejem. Na nábytku jsou originální nepravidelné rýhy a suky přirozeně se vyskytující ve dřevě, které dodají nábytku punc jedinečnosti.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPLMOL07S
31 540 Kč
Kategorie: Kolekce MODERN loft
Kód produktu: KATPLMOL07S
Materiál: Dubový masiv /kov/sklo
Termín dodání: KAT 3-4 týdnů
Výška: 52 cm
Šířka: 200 cm
Hloubka: 50 cm
Povrchová úprava: olej

Dubový TV stolek MODERN Loft  07 z masivu

Kde trávíte nejvíce času? Pokud je odpověď obývací pokoj, pak je tento TV stolek určen právě Vám.  Pro všechny fanoušky filmů a seriálů, pohádek, podcastů a hudby je tento televizní stolek v loftovém stylu, který kombinuje pevný kovový podstavec s odolným dubovým dřevem, dozajista tou pravou volbou.

Jak umístit TV? Můžete jej položit na televizní komodu nebo pověsit přímo na stěnu nad ní. Tímto způsobem získáte prostor pro vystavení dekorací, rodinných fotografií nebo zelených rostlin. Do skříněk můžete schovat dokumenty, pouzdra na telefon, kabely, joysticky a DVD s oblíbenými filmy, sbírky knih, DVD nebo CD, které máte ještě z mládí.

Kolekce MODERN Loft  se prezentuje jednoduchými liniemi, kovovou konstrukcí, jednoduchými úchyty s moderní grafitovou glazurou, které kontrastují s přírodními tóny dřeva a především dokonalým designem. Pro uspokojení příznivců jednoduchosti a tradice bude skvělou volbou verze bez prosklených čel. Pokud však máte rádi originální akcenty a nebojíte se kombinovat dva styly, jistě se vám bude líbit verze s grafitovým tónovaným sklem.

K výrobě nábytku jsou použity nejkvalitnější materiály. Nábytek MODERN Loft  je vyroben z odolného dubového dřeva, díky kterému si výsledný nábytek zachovává všechny jeho přednosti. Na nábytku jsou originální nepravidelné rýhy a suky přirozeně se vyskytující ve dřevě, které dodají nábytku punc jedinečnosti. Nábytek je ošetřen olejem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: