Dubový konferenční stolek MODERN Loft z masivu

Dubový konferenční stolek MODERN Loft  z masivu je vyroben z masivní finské borovice v loftovém stylu. Jednoduchý design a praktická police, kterou lze použít na cokoliv jen chcete.

Dubový konferenční stolek MODERN Loft  z masivu je vyroben z dubového masivního a ošetřena olejem. Na nábytku jsou originální nepravidelné rýhy a suky přirozeně se vyskytující ve dřevě, které dodají nábytku punc jedinečnosti.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPLMOL05D
10 960 Kč
Kategorie: Kolekce MODERN loft
Kód produktu: KATPLMOL05D
Materiál: Dubový masiv /kov
Termín dodání: KAT 3-4 týdnů
Výška: 41 cm
Šířka: 101 cm
Hloubka: 60 cm
Povrchová úprava: olej
LOFT 10
ZDARMAZDARMA

Dubový konferenční stolek MODERN Loft  z masivu.

Uspořádání obývacího pokoje nemůže být kompletní bez pohodlného čalouněného nábytku a konferenčního stolku. A pokud tedy tedy hledáte stylový dubový konferenční stolek, pak je právě konferenční stolek MODERN Loft, tou pravou volbou.  

Konferenční stolek je vyroben z masivní finské borovice v loftovém stylu. Jednoduchý design a praktická police, kterou lze použít na cokoliv jen chcete.

Konferenční stolek do obývacího pokoje nesmí chybět prakticky v žádném  interiéru obývacího pokoje.  Pro toho, kdo rád relaxuje u kávy, popcornu nebo jiného občerstvení, je zároveň i dokonalým pomocníkem. Deska stolu není jen místem pro šálky, sklenice a podšálky, ale také pro vázu s květinami, svíčkami a podnosy s ozdobnými mušlemi.

Kolekce MODERN Loft se prezentuje jednoduchými liniemi, kovovou konstrukcí, jednoduchými úchyty s moderní grafitovou glazurou, které kontrastují s přírodními tóny dřeva a především dokonalým designem. Pro uspokojení příznivců jednoduchosti a tradice bude skvělou volbou verze bez prosklených čel. Pokud však máte rádi originální akcenty a nebojíte se kombinovat dva styly, jistě se vám bude líbit verze s grafitovým tónovaným sklem.

K výrobě nábytku jsou použity nejkvalitnější materiály. Nábytek MODERN Loft je vyroben z odolného dubového dřeva, díky kterému si výsledný nábytek zachovává všechny jeho přednosti. Na nábytku jsou originální nepravidelné rýhy a suky přirozeně se vyskytující ve dřevě, které dodají nábytku punc jedinečnosti. Nábytek je ošetřen olejem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: