Buková jednodvéřová šatní skříň TORONTO

Buková masivní jednodvéřová šatní skříň TORONTO je krásná masivní skříň vyrobená z bukového dřeva, která obohatí Vaše obývací pokoje, ložnicepracovny i kanceláře o nevšední designový zážitek.

Buková masivní šatní skříň TORONTO je vyrobena z bukového dřeva a ošetřena voskem.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů Zvolte variantu
Kód: POL/KOBE/SZ1D/DS POL/KOBE/SZ1D/DT POL/KOBE/SZ1D/E POL/KOBE/SZ1D/ON POL/KOBE/SZ1D/OT POL/KOBE/SZ1D/P Zvolte variantu
23 810 Kč
Kategorie: Buková kolekce TORONTO
Kód produktu: POLKOSZ1D
Výška: 190 cm
Hloubka: 60 cm
Šířka: 50 cm
Materiál: bukové dřevo
Dodáváno: v demontu
Povrchová úprava: Vosk

Buková masivní jednodvéřová šatní skříň TORONTO 1D z bukového dřeva.

Buková jednodvéřová šatní skříň TORONTO je elegantní a velmi stylová jednodvéřová skříň z bukového masivu, která díky stylovému vzhledu působí velmi noblesně a elegantně. Ve jednodvéřové části skříně se nachází šatní tyč a nad ní police.

Buková šatní skříň TORONTO je vyrobena z bukového dřeva a ošetřena voskem v barvě viz. vzorník.

Buková šatní skříň TORONTO je ideálním doplňkem pro další nábytek TORONTO.

Nábytek TORONTO je kvalitní bukový nábytek, který je vyroben z předem připraveného materiálu, který se nazývá lepené vrstvené dřevo. Vyrábí se slepením přírodních dlouhých dřevěných desek. Díky této technologii si můžeme užívat překrásnou strukturu přírodního dřeva po dlouhou dobu, aniž by vznikly trhliny při změnách teploty či vlhkosti vzduchu. Bukový nábytek překvapí svou jedinečnou a neopakovatelnou strukturou a vůni, která Vás mile překvapí při každém vstupu do interiéru.

Proč nábytek z bukového dřeva? Bukové dřevo se řadí mezí velmi tvrdé, málo pružné avšak velmi pevné dřeviny. Díky značné hustotě letokruhů je nezbytné bukové řezivo dlouhou dobu a pozvolna sušit, aby nepopraskalo. Sušení je odvozeno od tloušťky dřeva, tudíž délka sušení se pohybuje v rozmezí 3-4 let. V nábytkářském průmyslu je vyhledáváno pro svou širokou škálu odstínu. Může nás překvapit světle smetanovou, lehce narůžovělou, béžovou či tmavě hnědou barvou, díky kterému je nábytek neopakovatelný a jedinečný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: