Bílá masivní lavice do jídelny i světnice.

Lavice je velmi praktický a nadčasový nábytek. Nejenže dokáže pojmout větší počet stolovníků, než kdyby na téže pozici stály židle, ale také zabrání případnému otloukání zdi od opěradel. Také pro děti je sezení na takové lavičce daleko bezpečnější než na židli, neboť riziko pádu dítěte je při sezení na lavici daleko menší.

Lavice z masivního dřeva jsou dozajista tím pravým ořechovým, pokud hledáte opravdu kvalitní nábytek do jídelnypředsíně či chodby. Stabilita dřevěných lavic se nedá srovnat s žádným jiným materiálem, používaným v nábytkářském průmyslu. Pokud má navíc tento stylový nábytek i úložné prostory, máte vyhráno. Úložných prostor přece není nikdy dost!

   

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit hned několik realizací od našich milých klientů, kteří si do svých jídelních zákoutí pozvali masivní lavici SWEET HOME. Celá kolekce SWEET HOME je vyrobená z masivní borovice. Ošetřena je přírodním voskem, který nepřekrývá přirozenou strukturu dřeva. Každý kus nábytek z této kolekce je originálem. Určitě by se nadalo najít totožný, neboť každý je vyroben z jiného kusu dřeva, který se liší jinou strukturou, rozlišnou sukovitosti, rozdílným věkem stromu atd.

 

Lavice SWEET HOME lze vyrobit individuálně podle přání daného klienta, tudíž může být např. rohová, s područkami či bez a taktéž s úložným prostorem. Volbu necháváme na Vás, tak, abyste byli nadmíru spokojeni.

Nábytek SWEET HOME nabízí také volbu barevné varianty, tudíž můžete vlastnit lavici v barevné kombinaci bílo – hnědá anebo jen bílá.

 

SWEET HOME nabízí rovněž stoly, židle i lavice s jiným designem opěrací části, než s křížem, či bez opěradla. Takže máme nesčetně možností, jak si zařídit domov snů.

Děkujeme naším milým klientům za zasláni těchto fotografií. Určitě mi dáte za pravdu, že se všechny povedly.

Přejeme krásné bydlení.

Váš Nábytek v kostce.