Vitrína prosklená z masivu 36 – sleva 5%

Není všestrannější kus nábytku než stará dobrá vitrína, právě taková, jaká bývávala u babičky. Dnes se tento kus nábytku přizpůsobil soudobým trendům a nárokům, tudíž se hodí skoro do každé domácnosti. Využití najde jako knihovna, příborník, může být také součástí obývací stěny nebo haly. Pro sběratelé knih, kamenů, porcelánu nebo jiných zajímavých předmětů je ideálním výstavním prostorem, neboť chrání věci před rozbitím a prachem. Nyní si můžete pořídit krásnou prosklenou vitrínu z masivu 36 se slevou 5%.

Dřevěná vitrína z masivu 36 upoutá jednoduchostí a klasickým tvarem což definují čisté linie a prvotřídní zpracování. Tato vitrína bude pro Vás zaručeně nepostradatelným elementem bytu. Je zhotovena z borovicového masivu velké kvality, s minimálním počtem suků. Výhradně zadní díl tvoří sololit identické barvy. Ve spodní části vitríny jsou dva velké šuplíky, což je ideální místo pro uložení DVD, knížek a jiných drobností, které nechceme mít na očích. Nad šuplíky se nacházejí prosklené dvířka a za nimi jsou tři police, které je možno nasvítit pomoci LED pásek. Vitrína vyniká krásným frézováním. Úchytky i nožky jsou v kulatém tvaru vyrobeny rovněž z borovice.

Vitrínu můžete zkombinovat s jiným nábytkem z borovicového masivu a vytvořit tak třeba nádhernou obývací stěnu dle svých představ. Nábytek z borovice dodá bydlení jedinečnost, provoní nadlouho celý interiér díky značnému obsahu pryskyřice a přinese do domácnosti trochu přírody. Pokud nechceme prostor dřevem zahltit, můžeme použít kombinace se sklem, kovem i lesklými plochami, které odlehčují masivní strukturu dřeva.

Koupi této vitríny investujete na dlouhá léta….