Dřevěná vitrína z masivu 36 sleva 5%

Není univerzálnější kus nábytku než stará dobrá vitrína, jakou jsme vídávali u babičky. Tento kus nábytku se přizpůsobil současným trendům a potřebám, a proto se hodí téměř do každé současné domácnosti. Využití najde jako knihovna, příborník, může být také součástí obývací stěny nebo pracovny.

Využijte nyní skvělou příležitost a pořiďte si krásnou prosklenou vitrínu z borovicového masivu se slevou 5%.

 

Dřevěná vitrína z masivu 36 vás zaujme ideální krásou a klasickým tvarem což definují čisté linie a prvotřídní zpracování. Tato vitrína se pro Vás zaručeně stane nezbytnou součástí bytu. Je vyrobena z borovicového masivu velké kvality, s minimálním množstvím suků. Jenom zadní část tvoří sololit stejné barvy. Výška této vitríny je 190 cm, hloubka 35 cm, šířka 80 cm. V dolní části vitríny se nacházejí dva rozměrné šuplíky, které lze využít na uložení DVD, knih a jiných drobností, které nechceme mít na očích. Výše se nacházejí prosklené dvířka a za nimi tři police, jež můžeme nasvítit pomoci LED pásek. Tento krásný kus nábytku je vylepšen ušlechtilým frézováním. Dvířka mají úchytky v kulatém tvaru a jsou zhotoveny rovněž z borovice. Taktéž nožky jsou v kulatém tvaru a skvělé podtrhují ladnost nábytku.

Vitrínu lze zkombinovat s dalším nábytkem z borovicového masivu a vykouzlit tak například krásnou obývací stěnu dle svých představ. Borovicové dřevo dodá bydlení jedinečnost, provoní nadlouho celý interiér díky vysokému obsahu pryskyřice a přinese do domácnosti kousek přírody. Jestli ale nechcete prostor dřevem zahltit, je možno skombinovat se sklem, kovem i lesklými plochami, které odlehčují masivní strukturu dřeva.

 

Zakoupením této vitríny učiníte investici na dlouhá léta….