Jídelní set MEXICANA v tmavém dubu

Místem, kde skutečně trávíme mnoho času je bezesporu jídelna. Dbejme tedy o to, aby v jídelně byl kvalitní, estetický zajímavý a praktický nábytek. V současnosti je široká nabídka jídelních setů, ale otázka je, jaký produkt vlastně zakoupit. Zásadní je správná velikost nábytku, neboť i ty nejkvalitnější a nejpohodlnější výrobky neumístíme tam, kde chceme, když nám bude k tomu chybět místo. Pokud ale máme dostatečný prostor, větší počet členů domácnosti nebo časté návštěvy lze si již běžně koupit jídelní sety až pro 12 osob. Pokud máme ale menší byt, ideálním řešením bude rohová varianta jídelního setu.

Opomenout samozřejmě nesmíme estetickou stránku. Je důležité, jestli volíme kuchyň s jídelním koutem, nebo třeba obývák s jídelnou, prostě nábytek musí zapadat do celkového interiéru. Ať už zvolíme nábytek s moderním designem, nebo dáme přednost tradičnímu vzhledu, vždy se vyplatí do jídelních setů investovat.

Kvalitní masivní nábytek do kuchyně či jídelny nabízí řada MEXICANA, nábytek, který v sobě nese tradici a vyrábí se po dlouhá léta. Je z borovicového masivu, který se následně voskuje v barvě medové nebo také v jiné barevné kombinaci. Dřevo, olej i vosk jsou na přírodní bázi, jde tedy skutečně o ekologický produkt.    

 

I naši milí klienti si pořídili rustikální jídelní set MEXICANA. Poté co rodina přivítala Velikonoce s tímto krásným nábytkem a my jsme obdrželi jejich fotografie, můžeme nyní všichni ocenit tuto realizaci jídelního stolu MEXICANA, jídelní lavice MEXICANA, jídelní židle MEXICANA a taburetu MEXICANA. Děkujeme za zaslání :-)

MEXICANA rovněž nabízí celou řadu dalšího nábytku a to rustikální komody a skříňky, postele a noční stolky, rustikální skříně a knihovny, rustikální truhly a stojany na víno, rustikální vitríny a kredence. Pokud se Vám tento nábytek líbí, neváhejte a zrealizujte si svůj sen o krásném a útulném bydlení, tak jak to učinili naší milí klienti….