Venkovský nábytek na chalupu Neratovice.

Touha po tom alespoň na chvíli opustit všední ruch velkoměsta, odpočinout si od každodenního stresu a nečerpat další dávku tolik potřebné energie, určitě koluje v každém z nás. A určitě není na škodu zařídit si interiéry, které pocitem klidu a harmonie doslova překypují.

Vždyť venkovský styl bydlení se v posledních letech stává skutečně trendy a získává si stále větší počet stoupenců. A není se čemu divit, vždyť jeho škála je opravdu široká a možnosti velmi různorodé. Nábytek ve vesnickém stylu si dává za cíl především návrat k tradičním hodnotám, a klade důraz rovněž na funkčnost a útulnost.

   

Naši milí klienti z Neratovic si splnili svůj sen o symbióze mezi člověkem a přírodou, a vybavili si interiéry tak, aby se ve svém domově mohli cítit útulně, bezpečně a uvolněně. Pozvali si do svého domova nábytek z kolekce SWEET HOME, který všechny tyto přívlastky dokáže splnit do poslední tečky. Tento rustikální nábytek jde ruku v ruce s přírodou, tudíž jeho linie jsou velmi nadčasové. Voňavé masivní borovicové dřevo je ošetřeno přírodními vosky, které podtrhnou přirozenou strukturu dřeva. Tyto vosky vědí jak nádhernou strukturu dřeva vyzdvihnout, aby ji naopak nepřekryli tak, jako to dělávají třeba barvy.

   

Interiéry chalupy ve vesnickém stylu našich milých klientů zastupuje komoda SWEET HOME COM02, komoda SWEET HOME COM04, úložná truhla SWEET HOMEpsací stůl SWEET HOME, rustikální skříňka SWEET HOME a police z masivu SWEET HOME. Celý koncept dotáhla k dokonalosti stylová výmalba a pro tento styl typické dekorace.

Takže nám nezbývá nic jiného, než Vám popřát krásné bydlení :-)