Velikonoce nejsou jen pomlázka, vajíčka a beránek

Velikonoční svátky jsou spojením křesťanské tradice s příchutí přírody a venkova. Rok co rok, vždy na jaře, k nám přichází Svatý týden, a to počínaje Květnou nedělí a konče Velikonocemi. Některé dny Svatého týdne jsou pojmenovány tajuplným přívlastkem: Škaredá středa, Zelený čtvrtek, Velký pátek a Bílá sobota. Ty dny už samy o sobě zní kouzelně. A co teprve, když vzduch provoní první jarní květy a vše prozáří barvy jara.

Dnes už není třeba tyto pocity prožívat jen jednou v roce. Tento čarokrásný pocit domova a romantiky si můžeme vyvolat vždy při návratu do svých domovů. Vždycky, když pohlédneme na to, co tvoří náš domov. Ano, je to samozřejmě předně naše rodina, ale patří tu také věci, co jsou kolem nás.

Stále více se vrací do módy venkovský styl nábytku. Vždyť co vyvolává takovou touhu po domovu, než nábytek z masívu, tedy z čistě přírodních a kvalitních materiálů. A není to jen dychtivost po pravém domově, ale i sounáležitost s přírodou, se zdravým životním stylem i s romantikou. Tyto faktory a ještě mnoho dalších stále více a více přitahuje lidí k tomuto nenahraditelnému stylu nábytku.

V dnešní kvapné a nezdravé době, je velmi lákavé vrátit se do domova, který nás přivítá svým nesporným kouzlem a ojedinělým designem. A to nejen v čase svátků. A dnes se už ani nemusíme při výběru omezovat jen na čistě přírodní barvy dřeva. U nás si můžete vybrat nejen rustikální nábytek různého provedení, barev a stylů. A můžete si být absolutně jistí kvalitou a precizností zhotovení, jako i zcela nezávadnými barvami či laky.

K domovu od nepaměti příslušely kvalitní masivní materiály či klasicky přírodní suroviny, které voní čistotou a domovem. Ty se také nejlépe kombinují i s dalšími kusy nábytku nebo barvami. Ale nemusíte se samozřejmě omezovat jen na ně. Což je další výhodu dřevěného nábytku, který najdete v Nábytku v kostce.

Ať už vás okouzlí nábytek řady Sweet home, MexicanaŠumavaFelix či jakákoliv jiná kolekce nábytku, rádi vám vaše vybírání ulehčíme, abyste byli spokojeni nejen vy, ale i vaše okolí. Uvítejte proto tyto křesťanské svátky v symbolech přírody, čistoty a jara. A domov se vám odvděčí slavnostním prostředím, které bude podtrhnuté vkusem a láskou, se kterými budete jistě váš domov zařizovat.

MASIVNÍ POSTELE vám přejí překrásné VELIKONOCE :)