Beránek, pomlázka, vajíčka, i to jsou Velikonoce

Líbí se vám Velikonoce a všechno to, co k nim náleží? To tradiční kouzlo s vůní přírody a venkova? Každým rokem z jara k nám vstupuje Svatý týden, který má počátek Květnou nedělí a končí Velikonocemi. Některé dny Svatého týdne jsou pak označeny tajuplným přívlastkem: Škaredá středa, Zelený čtvrtek, Velký pátek a Bílá sobota. Nezní vám to tak trochu pohádkově? A ten nezapomenutelný pocit, když se k tomu všemu přidá vůně prvních jarních květů, spojená s nezapomenutepnými barvami jara.

Dnes už tento pocit nemusíme prožívat jen jedenkrát v roce. Tento nenapodobitelný dojem romantiky a domova si můžeme vyvolat vždy, když se vrátíme domů. Pokaždé, když se podíváme na to, co vytváří náš domov. Samozřejmě, je to především naše rodina, ale nepochybně tam patří také nábytek, který nás obklopuje.

Více a více se vrací do módy venkovský styl. Není nic, co na vás může dýchnout takovou nostalgií a domovem, než nábytek z masívu a z čistě přírodních a kvalitních materiálů. A není to jen touha po domově, ale i k návratu k přírodě, romantice a zdravému životnímu stylu, co stále větší počet lidí vábí na tomto bezesporu kouzelném stylu nábytku.

V dnešní ukvapené a nezdravé době, je velice lákavé vrátit se do domova, který nás uvítá svým nesporným kouzlem a výjimečným designem. A to samozřejmě nejen v období svátků. Dnes se už při výběru nemusíme vymezovat jen na čistě přírodní barvy dřeva. U nás v NÁBYTKU V KOSTCE si můžete vybrat rustikální nábytek různého provedení, stylu a barev. Navíc si buďte naprosto jistí kvalitou a precizností vyhotovení a zcela nezávadnými barvami či laky.

K domovu od nepaměti náležely kvalitní masivní materiály, které provoní byt čistotou a domovem. Ty také nejlépe ladí s různými kusy nábytku či barvami. Ale samozřejmě se nemusíte omezovat jen na ně. I v tom je nábytek z přírodního dřeva unikátní...

Ať už vás u nás zaujme např. nábytek kolekce Sweet home, Mexicana, ŠumavaFelix či jakákoliv jiná řada nábytku, rádi vám při vaší volbě budeme nápomocni tak, abyste byli spokojeni nejen vy, ale i vaše okolí. Uvítejte tedy tyto křesťanské svátky v symbolech přírody, čistoty a jara. A domov se vám odvděčí sváteční náladou, podtrhnutou láskou a vkusem, se kterým budete váš jedinečný domov zařizovat.

A my v NÁBYTKU V KOSTCE vám přejeme krásné VELIKONOCE :o)