Taky chcete jídelnu ve stylu provence jako soutěžící v Prostřeno?

Patříte mezi stálé diváky zábavné gastronomické show PROSTŘENO a rádi se inspirujete jak v oblasti přípravy jídla, vaření nebo v zařízení interiéru? Poctivému divákovi jistě neuniklo, že v úterním díle měla paní Pavla svou kuchyň vybavenou nábytkem SWEET HOME. V tomto pořadu kuchyň hraje PRIM, neboť se v ní odehrává většina natáčení a amatérští kuchtíci v ní odvádějí skvělou práci. Právě dobře zvolený kuchyňský nábytek je velmi důležitou součástí domácnosti a soutěžícím v zábavných pořadech může pomoci k vytoužené výhře. Vždyť kuchyňský nábytek je přece odrazem životního stylu majitele a také skvělým pomocníkem při sestavení soutěžního menu a zhotovení všech pokrmů.

 

 

Paní Pavla vsadila na nábytek SWEET HOME, bílý nábytek je skvělým řešením pro každého. Je vhodný jak do elegantního, moderního interiéru, tak také do bydlení zařízeného v retro stylu. Nábytek ve stylu Provence je aktuálně nejmodernější trend v interiérech. S kolekcí SWEET HOME si může každý svůj interiér vybavit stylově a zároveň kvalitně. Nábytek imitující starý vzhled venkovského vybavení ve Francii působí nadčasově a vydrží sloužit opravdu řadu let bez ztráty na kráse či jakosti.

I my v NÁBYTKU V KOSTCE Vám můžeme nabídnout tento úžasný nábytek SWEET HOME, do Vaší kuchyně se budou skvělé hodit komody, skříňky, stoly, židle, lavice, skříňky na víno, úložné truhly, vitríny a kredence.

Jídelní sestava SWEET HOME je romantická jídelní sestava a ocení ji všichni, kdo milují styl Provence. Tento set je vyroben z masivního borovicového dřeva a ošetření je přírodním voskem bílé barvy. Kombinace elegantního designu, masivního provedení a nádherných jemných detailů Vás vrátí zpátky v čase. Originální nábytek s jedinečným šarmem dodá styl každému prostoru, do kterého se ho rozhodnete umístit.

 

 

Jak v pořadu PROSTŘENO tak také samozřejmě v životě nemůže chybět u slavnostní večeře láhev vína, proto by Vám neměla scházet tato originální rustikální skříňka na víno. Tato menší skříňka je z borovicového masivu a stává se kouskem, který je velmi vyhledávaný mezi našimi zákazníky. Skříňka neboli stojan na víno zaručí šetrné uložení Vašeho oblíbeného vína a vytvoří tak atmosféru bydlení s romantickou duší.

 

 

My přejeme paní Pavle vítězství v televizní soutěži, a jsme rádi, že si také oblíbila nábytek ve venkovském stylu SWEET HOME. I Vy ho můžete mít také! :-)