Jídelní sety SWEET HOME

Chcete mít skutečně kvalitní masivní nábytek, který bude pořád moderní a bude odolávat módním trendům? Nevíte si rady s výběrem toho správného nábytku z masivu do Vaší kuchyně? Tak jste na správném místě. Inspirujte se našimi milými zákazníky z Jičína a Ústí nad Labem, jejich realizace kuchyňských setů se opravdu povedly!

Naši Vážení klienti z města Jičín si pro svou kuchyň vybrali kolekci SWEET HOME, vsadili tedy na osvědčený dřevěný masivní nábytek a se stylovými doplňky a dekoracemi mohli s otevřenou náručí přivítat jaro ve svém domově. Jídelní set i taburet jsou zde v dvoubarevné kombinaci bílá-světle hnědá medová. Velmi děkujeme za zaslání těchto krásných fotografií :-)


  

Také z Ústní nad Labem doputovaly fotografie jídelního nábytku z kolekce SWEET HOME. Naši milí klienti zvolili jídelní lavici, stůl a židle v barevné kombinaci bílá – kaštan. Jsme rádi, že Vám nábytek dělá radost, děkujeme!

 

  

Kolekce SWEET HOME je z borovicového masivu, který je ošetřen voskem.  Tento nábytek je celý z masivního dřeva, pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří sololit. Závěsy skříní a také úchyty jsou účelově zrezivělé, což dává nábytku nezaměnitelný půvab. Rustikální nábytek SWEET HOME si zamilují ti, kterým se líbí vesnický styl bydlení, Retro styl,  Vintage styl nebo Provence styl. Barevná kombinace hnědé a bílé barvy připomíná staré časy. V kolekci SWEET HOME nabízíme také stylové vitríny, bílé komody, rustikální skříně, rustikální stoly a romantické jídelní stoly.