Šátek na nošení dětí pro naše andílky

Mít své děťátko neustále v náručí a přitom se necítit omezována, je snem asi každé maminky. S šátkem je to možné.

Šátek na nošení dětí  je pružný tak akorát na to, aby dítě něžně obepínal a zároveň dostatečně pevný, aby dítě bezpečně udržel. Podle věku a hmotnosti dítěte se navíc mění způsob uvazování a šátek tak "roste" spolu s dítětem.

Šátek na nošení dětí Carry Sling girl Šátek na nošení dětí Carry Sling sahara

Šátek na nošení dětí je skvělý způsob, jak zajistit zvýšení citových, pohybových a poznávacích dovedností. Při nošení v šátku je miminko v anatomicky správné poloze a slyší tlukot srdíčka miminky, která pro něj znamená pocit bezpečí a klidu. Navíc nošené děti daleko lépe prospívají jak po fyzické, tak psychické stránce.

Šátek na nošení dětí zaručuje optimální podélnou pevnost a stabilitu a zároveň poskytne požadovanou diagonální pružnost a roztaživost, tzn., že se roztahuje pouze diagonálně, nikoli v podélném směru. Tímto způsobem se šátek přizpůsobí dítěti jemně, ale zároveň pevně.

Šátek na nošení dětí je vyroben ze 100 % bavlny, která nepředstavuje žádné zdravotní riziko. Tato látka je velmi jemná a prodyšná, což oceníte zejména v létě.

Oba konce šátků jsou zúžené. Díky tomu bude přesahovat přes Vaše boky méně látky, což určitě vypadá lépe a zároveň je šátek o to lehčí.

Šátek na nošení dětí je dodáván včetně českého návodu a kreseb, kde jsou znázorněny postupy vázání osmi základních úvazů. Baleno v kartonové krabici.

Šátek na nošení dětí Carry Slig doporučujeme pro děti od narození do 3 let s maximální nosnosti 15 kg.