Šátek na nošení dětí pro naše andílky

Mít své děťátko neustále v náručí a přitom se necítit omezována, je snem asi každé maminky. S šátkem je to možné.

Šátek na nošení dětí  je pružný tak akorát na to, aby dítě něžně obepínal a zároveň dostatečně pevný, aby dítě bezpečně udržel. Podle věku a hmotnosti dítěte se navíc mění způsob uvazování a šátek tak "roste" spolu s dítětem.

Šátek na nošení dětí Carry Sling girl Šátek na nošení dětí Carry Sling sahara

Šátek na nošení dětí je skvělý způsob, jak zajistit zvýšení citových, pohybových a poznávacích dovedností. Při nošení v šátku je miminko v anatomicky správné poloze a slyší tlukot srdíčka miminky, která pro něj znamená pocit bezpečí a klidu. Navíc nošené děti daleko lépe prospívají jak po fyzické, tak psychické stránce.

Šátek na nošení dětí zaručuje optimální podélnou pevnost a stabilitu a zároveň poskytne požadovanou diagonální pružnost a roztaživost, tzn., že se roztahuje pouze diagonálně, nikoli v podélném směru. Tímto způsobem se šátek přizpůsobí dítěti jemně, ale zároveň pevně.

Šátek na nošení dětí je vyroben ze 100 % bavlny, která nepředstavuje žádné zdravotní riziko. Tato látka je velmi jemná a prodyšná, což oceníte zejména v létě.

Oba konce šátků jsou zúžené. Díky tomu bude přesahovat přes Vaše boky méně látky, což určitě vypadá lépe a zároveň je šátek o to lehčí.

Šátek na nošení dětí je dodáván včetně českého návodu a kreseb, kde jsou znázorněny postupy vázání osmi základních úvazů. Baleno v kartonové krabici.

Šátek na nošení dětí Carry Slig doporučujeme pro děti od narození do 3 let s maximální nosnosti 15 kg.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení