Podzimní čas

Nastává podzim a mnozí z nás přemýšlí o tom, že letošní rok je už pomalu za námi. Nebo alespoň to krásnější z něj. Ale není třeba vidět hned všechno pesimisticky. Vždyť podzimem rok zdaleka nekončí, přehoupli jsme se jen do jeho další části. A určitě se mezi námi najdou i takoví, kteří tento čas pokládají naopak za nejkrásnější část roku. A mají pravdu. Pokud ne nejkrásnější tak určitě je toto období nádherné.

Jestliže o tom máte tendenci pochybovat, dovolte nám přiblížit vám krásu podzimu ve všech jeho barvách. Ano, barvách, protože ty hrají na podzim opravdu prim. Podzim je přímo oslavou barev a teplých odstínu. A pokud se vám nechce vycházet ven z útulného domova, stačí se podívat oknem ven. No schválně, kolik barev napočítáte? Jsme si jistí, že pokud nehledíte vyloženě sousedovi do oken, tak jich bude hodně. Určitě jste, uvidíte nejméně jednu barvu podzimu. A jaké že to ty barvy podzimu jsou? Převládá oranžová, žlutá, dále pak samozřejmě zelená, hnědá a zlatá.

Podzimní móda je plná barev a příjemných materiálů. Je načase vytáhnout svoje oblíbené svetry, kabátky či bundy ze skříně a vydat se na procházku po městě nebo, máte-li možnost, do přírody. Vždyť podzimní krajina je tak nádherná. Tolik barev pohromadě se vidí opravdu jen na podzim a vůně spadaného listí, které nám příjemně šustí pod nohama je nenahraditelná. A pokud si tu procházku vychutnáte s přáteli, můžete si to kouzlo vychutnat dvojnásobně.

Co se týká domácí pohody má podzim také co říct. Můžeme si konečně v klidu v křesle vychutnat svůj oblíbený teplý čaj, který nám v období úmorného tepla zas až tak nechutná. Pro ty starší nastává období svařáků a burčáku. Pokud je už po sklizni, máme sklep naplněný letošní úrodou, takže i denní dávky vitamínů máme vždy po ruce.

Večery se krátí a my tak mám možnost strávit příjemný večer s přáteli, partnerem či rodinou. Více času máme taky sami na sebe, což není také k zahození. Co takhle si napustit vanu, přečíst knihu, kterou jste tak dlouho odkládali nebo si pustit nějaký pěkný film. Podzim má tedy své nesporné výhody a nám nezbývá nic jiného než se jim poddat a vychutnat si je naplno.

I my v NÁBYTKU V KOSTCE vám rádi vaše podzimní večery zpříjemníme. Vždyť vrátit se ze sychravého počasí domů, kde na vás bude čekat útulné hnízdečko zařízené třeba i v podzimních barvách je opravdu nadmíru příjemné. A pokud ucítíte vůni masivního dřeva, které spojuje všechen náš nábytek, je dojem úplný. Vždyť krása dřeva je nenahraditelná a nikdy neztrácí na hodnotě. U nás můžete vybírat z různých druhů masivu. Každý produkt je tak individuální a jedinečný. Ale vždy vytvoří ve vašem domově neopakovatelnou atmosféru…

Podzimem rok nekončí. Proto vyjděme ze svých příbytků a nastavme tvář jemným paprskům slunce. A nezoufejme, vždyť život je tak barevný…