Dvoubarevný nábytek v Provence stylu Ústí nad Labem

To, že nábytek SWEET HOME dokáže z interiéru Vašeho domova vytvořit útulné prostory, ve kterých se budete cítit, jako v bavlnce dokázala paní domu z Ústí nad Labem, ke které jsme dovezli hned několik kusů, tohoto nábytku z masivního borovicového dřeva.

  

Nábytek Sweet Home je nádherný a velmi kvalitně zpracovaný masivní nábytek z borovicového dřeva, který nadchne určitě všechny romantické duše, kterým je srdci blízké bydlení v Provence či venkovském stylu. Nábytek je ošetřen voskem v dvoubarevné barevné kombinaci, anebo jen bílým voskem, takže záleží jen na Vaši fantazii, jaké variantě dáte přednost.

Tato sympatická paní nám poodhalila roušku a dovolila nám nahlédnout, do interiéru svého domova, kde si zařídila interiéry v dvoubarevné variantě. V obývacím pokoji dominuje televizní stolek Sweet Homerohová vitrína Sweet Home a závěsná skříňka, které majitelka domu dokázala perfektně sladit v jeden harmonický celek stejně, jako pracovnu, v niž hlavní roli hraje psací stůl Sweet Home a robustní masivní židle Sweet Home, která působí velice elegantním dojmem, a navíc zajistí prostorné a pohodlné posezení.  

        

 

Nábytek Sweet Home podléhá veškerým Vaším nápadům. O tom nás dokázala přesvědčit komoda Sweet Home, která je v tomto domově aplikována jako stojan na televizi a dřevěný masivní taburet Sweet Home výborně slouží jako stojan na tiskárnu.