Dubový jídelní stůl FARO Kostelní Hlavno

Jídelní stůl z dubové kolekce FARO.

Jídelní stoly jsou duší domova. U stolu se scházíme a trávíme u nich společné chvíle s celou rodinou. Určitě se vyplatí do jídelního stolu investovat a pořídit si opravdu kvalitní stůl z masivního dřeva, neboť jen u stolu z masivního dřeva máte jistotu, že bude nadále stále pevný a stabilní.

I naši klienti z obce Kostelní Hlavno, vsadili na jistotu a vybrali si tento luxusní jídelní stůl z dubového masivního dřeva, FARO. Dubové dřevo je jedno z nejžádanějších dřev už odedávna. Podstatnými atributy dubového dřeva jsou tvrdost, pevnost, houževnatost a trvanlivost. Z našich dřev nejdéle vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale i střídání vlhka a sucha.

    

Dubový jídelní stůl FARO je vyrobený z dubového sukatého masivního dřeva. Povrch dřeva je ošetřen přírodním voskem a olejem německé značky Livos, který je světový výrobce přírodních barev. 

Nábytek kolekce FARO je vizitkou přepychu a zcela jistě může stát i poutavém doplňkem Vašeho domova.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení