Komoda z masivu DEJ59 Prachatice

Kvalitní dřevěná komoda.

Znáte nějakou domácnost, kde by komoda nehrála prim? Neznáte? My také ne. Však se také není čemu divit, vždyť tato účelná skříňka, která sloužila lidem už i ve středověku je snad nejvíce hledaným nábytkem.

Smysl francouzského slova commode označuje pohodlný, vhodný, jednoduchý či snadný. A přesně taková by měla každá komoda být. Vždyť v každé domácnosti dokáže poskytnout dostatek praktických úložných prostor na věci, které se už nevlezly do skříně.

Přesně taková je i komoda DEJA 59, sloužící našim klientům z Prachatic, kterým za fotografie moc děkujeme. Zde komoda zaujala své čestné místečko v zákoutí dětského pokoje.

   

Tato kvalitní praktická skříňka je zhotovena z masivní borovice a ošetřena ekologickým bezbarvým lakem, který zajistí, že bude po dlouhou dobu stále krásná. Masivní dřevo je nevíce žádaným materiálem v nábytkářském průmyslu. Jedná se o zdravotně nezávadný materiál, ze kterého bude nábytek i po dlouhou dobu používání i nadále stabilní a pevný.

Věříme, že budete s naši komodou spokojeni :-).

Kolekce DEJA nabízí i další nábytek z masivního borovicového dřeva. Nabízíme i postele DEJA, které s poměrem ceny a kvality nemájí na trhu konkurenci! Tak zalistujte v našem e-shopu, určitě Vám něco příjde vhod.